Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggelre nem várom, eddig...

Reggelre nem várom, eddig majd leszakadt a mellem, most mintha enyhülne és a szúrkálós fájdalom helyett menszis fájdalmam van. Tuti, hogy nem baba?

Figyelt kérdés
Nagyon menszit érzek el vagyok kenődve.
2010. júl. 28. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. Mikor voltál együtt a pároddal?
2010. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok: azért gondolom, hogy nem vagy terhes, mert a mellfájdalom nem múlna el. Legalább is nálam így volt, mikor terhes lettem. A mensi nem akart megjönni, a melleim viszont majd leszakadtak továbbra is.
2010. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mikor már enyhülni kezd a mellfájdalmam, onnan tudom, hogy megfog jönni.

Eddig mindig menzeszt jelzett,amikor a feszülés is enyhült és görcsölni kezdtem.

2010. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

De minden ember már, ez még nem azt jelenti, hogy nem lehetsz terhes.

Ha nem jön meg tesztelt.

Drukkolok!

2010. júl. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz:ha terhes lennél nem enyhülne a mellfájdalom inkább erősödne.A szúrkálás is megmaradna.(legalábbis nekem így volt mindegyik babámnál)Szerintem pontosan meg fog jönni a mensid reggelre.

31 hetes km

2010. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, én is erre gondoltam. Egyébként jókor voltunk együtt, ovulációs tesztet is használtam. Bele vagyok betegedve. Megfogadom ilyenkor, hogy nem görcsölök tovább, de újabb hónap és kezdem előről. Elegem van tényleg.

Köszi a válaszokat.

2010. júl. 28. 15:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo!!! Hat nagyon egy cipoben jarunk!!Pont en is holnapra varom, es pont en is ezen gondolkoztam, hogy a mellfajdalmam mara mar megint enyhult....ugy ahogy mindig szokott mensi elott...:-( En is arra szamitanek, ha terhes lennek akkor maradna a mellfajdalom. Nekem most eppen nem annyira gorcsol a hasam, mint mensi elott, de tegnap es tegnapelott nagyon..es mar azt hittem, hogy tegnap megjon. Azert meg ne adjuk fel!! Hatha mi masok vagyunk!!! Sok sikert! Majd irj, hogy mi lett!!!:-)
2010. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött.
2010. júl. 29. 12:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnalom!!!

Utolso valaszolo vagyok....nekem is megjott...:-(

Talan ebben a honapban sikerul...

2010. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Aisa25 ***** válasza:
Sziasztok! Nagyon sajnálom, hogy most nem jött össze! Legközelebb sikerül!!! :)
2010. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!