Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szept.5-én kellett volna...

Szept.5-én kellett volna megjönnie és eddig semmi. A hőm tegnap 37 ma 36,8, menszi szerű fájdalom, negatív teszt. Szerintetek lehet még baba? Nagyon szeretnék már.

Figyelt kérdés
Eddig nem késett ennyit a menszim.Olyan érzésem van néha, mintha vmi lufi lenne a hasamban.
2009. szept. 8. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy állok, csak szombat óta pecsételgetek (nagyon picit). Reggeli hőm magas, semmi különös terhes tünet. Soha nem szokott késni, sőt inkább 24 napra jön meg. Én is elg tanácstalan vagyok. talán holnap reggel tesztelek, ha addig sem jön meg rendesen.
2009. szept. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Várj még pár napot és tesztelj újból és ha akkor is negatív akkor menj dokihoz.Lehet hormon probléma is.
2009. szept. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szintén zenész!

Nekem is 5-én kellett volna megjönni,de semmi!Vasárnap negatív volt a teszt.Néha görcsölgetek,de éppenhogy érzem.Ma reggel hánytam,hőm:37,1.

Folyton pisilési ingerem van.

Szóval én sem jártam így,okosabbat nem tudok mondani,csak hogy várjunk hátha még lehet belőle baba!

2009. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!