Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult-e valakivel, hogy...

Előfordult-e valakivel, hogy az erős ovu fájdalom utáni másnap este sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Tegnap este erősen szúrt a jobb oldalamnál. Ma már nem érzem. Megtörténhetett az ovuláció ezek szerint és kiszabadult a petesejt? Ha ma este együtt leszünk, az nem lesz már késő?
2011. ápr. 29. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy szombati napon volt ovus fájdalmam, és pénteken, meg vasárnap voltunk együtt. És sikerült. De hogy melyik napon? :) Szóval szerintem hajrá!!!!
2011. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, ez elég bíztatóan hangzik! Mert mi is így vagyunk most. Tegnapelőtt együtt voltunk, tegnap az erős ovus fájdalomnál pedig nem, és ma újra együtt leszünk!

Na hátha! Reménykedem!

2011. ápr. 29. 13:13
 3/6 A kérdező kommentje:

Jaa és nem utolsó sorban Gratulálok!

Kisfiú vagy kislány lesz???

2011. ápr. 29. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Mintha én irtam volna ezt :)

Most én is ugyan itt tartok. Remélem sikerült :)

Szurkolok neked is!

2011. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Én is Drukkolok Neked!

2011. ápr. 29. 14:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Köszi, és szorítok, de mindenképp írd meg, hogy mi lett! Nem tudjuk még a nemét, mert még csak 6 hetes vagyok. :)
2011. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!