Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez a mensis...

Mitől lehet ez a mensis fájdalom? Lehet esetleg baba?

Figyelt kérdés

Ovu után vagyok épp 1 héttel. Tehát mensi előtt is 1 héttel.

Nagyon erős mensis fájdalmam van tegnap óta, ami nekem eddig max mensi előtt jelentkezett néhány órával. Annyira intenzív, hogy betétet is beraktam... :S

Jártatok már hasonlóan?


2009. szept. 17. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és sajna meg is jött egy hétre rá. Addig nekem sem volt olyan, és abban a ciklusban kezdődött, azóta mindig ez van menzi előtt már egy héttel. Akkor sem volt másként mikor teherbe estem, ugyan ezt éreztem, de ez míg nem késik 50-50%. Tehát bármi lehet.

de van aki azt írja hogy beágyazódáskor érzett ilyet. De csak találgatni tudunk, 1 hét és kiderül.

Minden jót kívánok!

2009. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanígy volt. Menszesz előtt 1 héttel már kicsit görcsölgetett a hasam. Ez nálam sem jellemző csak a menszi előtt egy nappal.

Most 5 hetes terhes vagyok:)))))

2009. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, Csajok! Levontam a következtetést: 50-50%. :)))

2.-nak nagy gratula, remélem, az én sorsom a tiedhez fog hasonlítani! :)

1-nek sok-sok kitartást!!

2009. szept. 17. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:

aug 25-én volt a mensim első napja,pé-em 9-én.Ma vagyok a ciklusom 24ik napján.Ugyanígy vagyok mint te,görcsöl lent a hasam,néha fáj a fejem,álmosságérzetem van de nem tudok nappal elaludni(pedig szoktam pihenni).Remélem baba van a dologban nálad is meg másoknál is akik ebbe a cipőben vannak.

Gratulálok az 5 hetes kismamának:))

2009. szept. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha valaki olvassa még, ma pozitívat teszteltem!! :)

Jó felé billent az 50%. :)

2009. szept. 23. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!