Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez hogyan lehetséges? Fog....

Ez hogyan lehetséges? Fog. Gátló mellett petere érés?

Figyelt kérdés

1 éve szedem a Triregol fogamzás gátlót.Eddig nem volt probléma,viszont az utobbi három hónapban ahogy elkezdem a levelet hányingerem van és nincs étvágyam.

Közép időben pedig azt vettem észre,hogy ovus nyákom van.Ez hogy lehetséges? A következő ciklusban gondoltam,hogy veszek pár ovulációs tesztet.

Ilyen létezik,hogy gyogyszer mellett mégis van pete érésem?



2020. ápr. 28. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne másik gyógyszert íratni. Konzultálj nőgyógyásszal.
2020. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

13:34-es: "Lehetséges, hogy hozzá szokott a szervezeted és már nem hatásos!"


HA fogalmad sincs a témáról, akkor legalább maradj csöndben!

A fogamzásgátlóhoz NEM TUD hozzászokni a szervezet és nem lesz emiatt hatástalan!


Kérdezö: nem változtattál valamit az étrendeden vagy az életmódodon? Az ugyanis elöfordulhat, hogy valami olyasmit is fogyasztasz, ami csökketni a hormonok hatását.

Nem feltétlen peteérésed van - az eléggé kizárt -, de ha a szünet után vannak ilyesmi tüneteid, akkor az összefüggésben lehet a hormonszint csökkenésével.

Ha van lehetöséged, hívd fel az orvosodat, hogy neki mi a véleménye, és a biztonság kedvéért használj kiegészítö védekezést!

2020. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Beszéltem a dokimmal.Kiegészítő védekezést javasolt és mikor vége ennek a vírus helyzetnek be kell mennem középidőben uh-ra.

Ilyen hamar hozzá szokik a szervezet?

2020. ápr. 28. 13:46
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem változott semmi. Nem maradt ki egy szem sem,mindig pontosan szedem. Nem volt sem hasmenés,hanyas,antibiotikum.

Nem szeretnénk most kistesót.

2020. ápr. 28. 13:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy hozzászokik a szervezet!


Valószínüleg valami más van a háttérben, de ezt csak vizsgálattal lehet megállapítani!

2020. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma vagyok a 13. napon.

Délután veszek lh tesztet.Kiváncsi vagyok,tegnap óta jelentkezett az ovus nyák.Ma is elég bő a folyásom.

2020. ápr. 29. 13:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt peteérésem mellette! Lindynette 20 felirtak egy erősebbet utána okés volt!
2020. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]


Sziasztok,mai Lh tesztem.

2020. ápr. 30. 15:10
 9/10 anonim ***** válasza:
A triregol egy elég korszerűtlen tabletta, lehet hogy egy normálisat kellene iratnod.
2020. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezek után biztosan fogok.
2020. ápr. 30. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!