Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyerekkorban ha egy férfin...

Gyerekkorban ha egy férfin fitymaszűkület miatt műtétet végeznek el az később a gyerekvállalásnál okoz problémát?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért okozna?Pont,hogy a szűkület a "nem normális" állapot,ezt állítják helyre.Sőt,ha nincs megoldva abból lehet gond,ugyanis nem lehet eléggé tisztán tartani úgy a fityma környékét,és elfertőződhet,aminek lehetnek szövődményei.
2010. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem függ össze. Hacsak nem részeg az orvos és nem nyisszantja le véletlenül az egész szerszámot (volt már erre példa, csak azért mondom)
2010. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A férjemnek is volt gyerekkorában, de nem árulta el csak 12 év ismeretség után, miután már gyerekünk is van.

Szerintem nem lényeg, én észre sem vettem, hogy megműtötték.

2010. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem okoz semmi problémát, nyugi! Az én férjemnek is volt, emiatt el is távolították az előbőrét... ma 4 gyerekünk van :))) Egyébként sok helyen máig egészségügyi és vallási meggondolásból is végeznek körülmetélést...
2010. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!