Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A spermaszámlálást milyen...

A spermaszámlálást milyen orvos végzi? Fitymaszűkület befolyásolhatja a nemzőképességét?

Figyelt kérdés
Örökölhető ha valakinek az édesanyja nem tud kihordani egy babát és elvetél? Mennyi időbe telik a fogantatástól számítva hogy megjelenjenek az első tünetek?
2009. márc. 2. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

ez egy kicsit sok kérdés azért nem érkezett eddig válasz, de én szeretem a kihívásokat :-) szóval:


1. Spermaszámlálást andrológus, vagy a meddőségkutató biológusa végzi

2. ha valakinek fitymaszűkölete van, akkor az nemhogy a nemzőképességet befolyásolja, hanem azt is okozza, hogy az illető nem képes szexuális aktusra, mert az erekció fájdalmas, és így igen nehéz ejakulálni, vagyis spermát juttatni a női szervezetbe.

3. örökölhető-e a vetélés? egy szintig anatómiailag talán, mint a hátrahajló méh és társai, de jellemzően nem. tehát ha anyád nyolcszor elvetélt mire megszült nem feltétlenül jelenti azt, hogy te is vetélni fogsz.

4. nekem már másnap hányással jelentkezett, de sokan csak egy-két héttel vagy a nem várt mensi elmaradása után néhány nappal kezdtek valamit érezni...

2009. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. urológus, de meddőségre specializált nőgyógyász is megnézi

2. nem

3. az októl függ (miért nem tudta ki hordani - hormonális ok?) hajlam van arra, hogy a szülői hormonháztartás zavarait örököljük, de egyéni!

4. változó, egyéntől függ

2009. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!