Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak akkor lehet teherbe...

Csak akkor lehet teherbe esni, ha a bővebb nyakot észleljük?

Figyelt kérdés
Ha az már nincs, akkor teljesen reménytelen?
2020. máj. 2. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. máj. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem, én nem tapasztaltam még nyákot, de más ovulációra utaló tünetet sem. Igaz, nem vagyok még terhes, de próbálkozunk. Ez az első igazi hónap :)
2020. máj. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem érted,hogy másfél év után,nem a gyakori népe fog neked segiteni teherbeesni,hanem kiviizsgálás után majd az orvos.
2020. máj. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2020. máj. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Kedves kérdező. Keress fel egy nőgyógyászt és ő tud neked válaszolni az ilyen kérdésekre. 1.5 év sikertelen próbálkozás után már amúgy is illene kivizsgálásra mennetek a pároddal.
2020. máj. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A nyák nem fontos, attól, mert te kívülről nem érzékeled belül még lehet olyan jó termékeny nyákod. Nekem pl nem volt amikor terhes maradtam. Sőt soha nem volt, csak miután szültem.. azóta egyértelműen jelen van ovukor.


Teherbe esni meg ennyi idő után orvosi segítséggel lesz esélyetek.. mi is vártunk vártunk 5 évet majd terhes lettem és elvesztettem a babákat... addig nem vizsgáltattam ki magam.... butaság volt, mert pajzsmirigy gond és IR állt fent. Másfél év múlva lettem újra terhes, kellett egy év mire a pajzsmirigy helyreállt, majd Ir kiderült jött a gyógyszer rá, és a harmadik hónapban terhes maradtam. Muszáj orvoshoz menni. Nem tudhatod mi a gond.. várhatsz hosszú éveket... aztán jön egy diagnózis amire újabb egy év kell, hogy helyreálljon a gond. Megéri? NEM! Tessék elmenni és kivizsgáltatni magad... ez kb egy vérvétel az egész. Eredménnyel meg endokrinológus. Nyilván nőgyógyász már látott és odabent minden ok. De a hormonok ettől még nem biztos.


Nekünk 7 év volt... lehetett volna kettő is... (bár hangsúlyozom, mi nem rohantunk és nem is nyafogtam miatta)

2020. máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én egy új kérdező vagyok, nem az akit linkelt az egyik válaszoló.

Mi a második gyerkoccel próbálkozunk, ő az első hónapban összejött, most fel éve próbálkozunk. Idáig nem ovu teszteltem és nem figyeltem a nyakot sem, eztán gondoltam hogy ezekre is figyelek.

Természetesen elmegyek majd orvoshoz ha sokáig nem sikerül.

2020. máj. 2. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!