Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől puffadok, lehetséges,...

Mitől puffadok, lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Par honapja tortent egy elovaladekos baleset a parommal, de azota mindig megjott. Kb. 3-4 honapja lehetett. A hasamon viszont az latom, mintha none a koldokom alatti reszen. Csinaltam egy tesztet, viszont arrol irtam is ki egy kerdest, lehetseges, hogy helytelenul vegeztem el, ott megnyugtattak, hogy az nem befolyasolhatja. Csak egy tesztet csinaltam, de ennyi ido alatt kikellett volna mar jeleznie a 2 csikot. Egyebkent a teszten egy csik megjelent. Tehat akkor, ha nem befolyasolja, akkor mitol lathatom a hasam nagyobbnak? Alapjaraton vekonyabb vagyok, es nem vettem nagyon eszre eddig, hogy hiztam volna. Peteeres miatt lehetseges?
2020. máj. 2. 19:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Mit kellene érvelni? MENSZRUÁLSZ. Meg a teszted is NEGATÍV.


Tessék, bazze, válasz. Ettől puffadsz, kis csitri: [link]


Ne kefélj, ha hülye vagy.

2020. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11. Eddig ez volt a legnagyobb hasznomra, köszönöm.

12. Te meg válogasd meg a szavaid, hülye gyerek. Azt mondtam, hogy támassza alá azt, hogy nem lehet vérzésem 4. hónapban. Nem azt mondtam, hogy linkelj be egy értelmetlen szélgörcsről szóló szöveget.

2020. máj. 2. 20:07
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha puffadsz (tehát estére nagyobb a hasad, feszít és hát ha alul vagy felül "eresztesz", az megkönnyebbülést eredményez), annak lehet hormonális oka, ha bizonyos ciklusnapokon fordul elő (menzesz előtt, alatt, középidőben sokaknál jellemző pár napig), vagy lehet emésztési probléma, ha nem tudsz bizonyos tápanyagokat megemészteni (pl. laktóz vagy keményítő). Szedj rá Espumisant, és ha minden evés után rossz, végeztess el valami ételintolerancia tesztet.

Ha folyton nagyobb a hasad, az nem puffadás, inkább hízás (ezt mérleggel ellenőrizheted, ha tudod, mennyi szoktál lenni), vagy renyhék a hasizmaid és rossz a tartásod (hanyag, előre tolod a medencéd: [link]

2020. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! 🙂
2020. máj. 2. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!