Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esés a mensens első...

Teherbe esés a mensens első napján?

Figyelt kérdés
Úgyértem hogy aznap vooltunk a párommal együtt mikor megkellett volna jönni és nem jött meg,immár 8-napkja .Most akkor mikor tesztelhetnék?Hiszen iylenkor még a beágyazódás van erősen nem?Egyébként a tünrztrim alapján ugyanolyan mint amikor az első terhességem volt.Mellfeszülés,éhségérzet,hányinger,sok pisi,és sirtam már nem egyzser:)
2010. júl. 28. 19:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsánat tüneteim alapján szerettem volna irni:)Köszönöm előre is a válaszolóknak!!!
2010. júl. 28. 19:50
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen... de az is lehet, hogy csak beképzeled mert már nagyon szeretnéd. Várj egy hetet és csinálj egy tetszet.
2010. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem nem terveztem babát most,nem is szertnénk.Az már más tészta ha jönne ,természetesen örömmel fogadjuk.De eszem ágábanj sem volt ,főlelg ne görcsölök rajta:)Am köszi a választ!
2010. júl. 28. 20:00
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát elméletileg baromi kevés esélye lenne tehát én azt mondanám NEM...viszont furi h 8 napja késik...tesztet viszont legkorábban 1 hét múlva lenne érdemes csinálni...egyenlőre marad a várakozás de szerintem meg fog jönni mert erre tényleg kicsi az esély.Ha mégis terhes lennél légyszi írd meg majd privibe mert mi is szoktunk így "védekezni"..nekünk is van már egy babánk és nem szeretnénk most másikat uh értesíts légyszi! Én eddig ezt biztonságosnak hittem :)))Mondjuk mi eddig úgy intéztük hogy mikor már épp h megvolt,tehát mielőtt megjött volna az előtt nem voltunk együtt..de akkor is olyan kicsi az esély rá!

Bocsi h hosszú lett

2010. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Kicsi az esélye, de lehetséges. Én a mensi 2. napján estem teherbe, bár sajnos nem maradt meg a baba. De ennek nagyon elhanyagolható az esélye, lehet, hogy a frontok zavarják össze a menzeszedet.
2010. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

okés irok mindenképpen!Amúgy van rá esély doki momdta,és egy olyan is aki igy lett anyuka:)

De majd megirom,hogy valami van az tutti mert már előtej is van kicsi ugyan de van ,és nagyon érzékenyek is,és semmi jele amesinek!!És nekem soha nem késik lehet bármiylen front.:)

2010. júl. 29. 22:39
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömnek is menstruáció előtti napon fogant a kislányuk.Szóval IGEN létezik.
2010. júl. 29. 22:41
 8/12 A kérdező kommentje:
nos ezt egy másik kérdezőnek irták itt:)pl erre most találta rá:)
2010. júl. 29. 22:41
 9/12 A kérdező kommentje:
perzse az is lehet,hogy elötte már megtörtént egy két nappal nekünk mert akkor is csak megszakitásosan védekeztünk,hát nem tudom:)Valami van abban biztos vagyok
2010. júl. 29. 22:42
 10/12 A kérdező kommentje:
am 09 57-eske,hogy hogy mikor már ép hogy megvolt,tehát a mesi végén???Akkor mi is szoktunk együtt lenni és nem volt soha semmi probléma nálunk!De nekem úgy van hogy amikor megkellett volna jönnie azon a napon nem védekeztünk!Na de mindegy nyugika majd értesitelek!!:)
2010. júl. 30. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!