Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor, ha az első nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha az első nagy szerelem pofára esés, a második szintén, és minden más is?

Figyelt kérdés
Pár kérdéssel előrébb felvetődött, hogy ez mindenkinek jelentős emlék marad, de mindenki boldog élményként kezeli. Mi van ha nem az? Nagyon nem... Hogyan hat ez a nagy csalódás, és azt azt követő 1-2 éves depresszió egy tizenévesre, és a későbbi személyiségére? Fiúk és lányok véleménye is érdekel!
2011. ápr. 8. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hàt nem valami f4sza a csalòdàs van aki fel se veszi van aki összeroppan ès kètszeris meggondolja h kit vàlaszt vagy begubòzik
2011. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamóca. ***** válasza:

nekem is borzalmas élmény az első szerelem, csúf vége lett.

mennyire hat ez ki a személyiségemre? nem tudom, nem tudom milyen lennék ha az nem lett volna. de nem lettem bizalmatlan az emberek felé, pasik felé sem. vannak hullámaim amikor nem akarok kapcsolatot (most is egy ilyet élek) de ez nem tartós, és nem úgy hogy fhuj nekem nem kell pasi. más indokokból. nem hiszem hogy nagyon kihatott volna.

talán annyit hoyg sokat tanultam belőle. megismertem a saját határaimat, hogy mennyit vagyok képes tűrni a másiktól és mi az ami már nem fér bele. ki tudom számítani a reakcióimat egy-egy szituációban, egészen a végletekig menően.

2011. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hogy mi van akkor? rába*szás. de így is lehet élni, itt egy példa.
2011. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tizenévesekreee??? Én majdnem harminc voltam, mikor jött az a bizonyos első nagy szerelem. Ahhoz képest jó nagy pofára esés volt. De nem engedtem meg magamnak sokáig a depressziót. Talán azért, mert már kidepiztem, meg kisírtam magamból mindent amíg tartott a kapcsolat, főleg a vége felé. Azt hittem, vége a világnak, de aztán ahhoz képest nagyon gyorsan talpra álltam.
2011. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor az van h : Üdv a klubban!
2011. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!