Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől fáj ovulációs után a hasam?

Georgina201995 kérdése:

Mitől fáj ovulációs után a hasam?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk párommal. Április 17-én kezdődött a menstruációm, ami 5 napig tartott. Együtt voltam párommal 24-26-29-én. Majd csináltam Ovulációs tesztet, ami 1-jén majdnem pozitív volt és akkor is együtt voltunk, illetve az ovuláció napján 2-án amikor pozitívat teszteltem (erős csík lett belőle) Majd 3-án amikor nem volt olyan erős már, de nen is negatív akkor is együtt voltunk. 1-jén éreztem, hogy kezd fájni a petefészek hol az egyik oldalon, hol a másik oldalon. Ovuláció napján olyan szinten fájt a hasam alja, hogy egész nap nem tudtam fel kelni. Azóta olyan, mintha meg akarna jönni és van, hogy olyan erősen bele szúr a hüvelybe. Mitől fájhat még mindig a hasam alja és olyan furán érzem magam.
2020. máj. 5. 16:31
 1/1 anonim válasza:
Az teljesen normális, hogy menstruációs görcsökhöz hasonló fájdalmat érzel ovuláció alatt, hiszen peteérésed van. Ez néha ilyen érzés, ahogy dolgozik a szervezeted. Nekem is volt már ilyen, többször is.
2020. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!