Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tenyleg van olyan hogy ovulaci...

Tenyleg van olyan hogy ovulacios verzes? 40 eves vagyok, nekem meg soha nem volt ilyen. Viszont ma kozepidoben feszit a hasam es rozsaszines volt a wc papir. Olyan lehet h sosem volt nekem ilyen es egyszercsak van.

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nem pont a kérdésedre válaszolok,de nekem 38 évesen volt először pms tünetek közt mellfájdalom.

Ebből kiindulva lehetséges amit kérdezel.

2016. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én 33 éves vagyok, jónéhány cikluson vagyok már túl a kb 20 év alatt, és ezidáig 2 alkalommal tapasztaltam ovulációs vérzést. Szóval ez szerintem nem gond, hogy csak úgy egyszercsak van.

Nekem amúgy az első ilyen vérzésem pont abban a ciklusban volt, amikor a kislányom fogant.

2016. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első ilyenem, az első babám születése után volt. Aztán évekig semmi, majd a második baba születés után kb 1 évvel volt a 2. Annak az eredménye egy jelenleg 14 hetes pocaklakó. (egyébként ez egy külön sztori :) )

37 éves vagyok és 2 db ovulációs vérzésem volt életemben.

2016. márc. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehat lehet h terhes vagyok?
2016. márc. 20. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lennél terhes, ha ma van ovulációd? Középidőben van a peteérés, vagyis ovuláció. Az ovulációs vérzés akkor jelentkezhet, amikor megreped a tüsző és kiszabadul a pete. Ha ma esetleg védekezés nélkül szexeltek, akkor lehetsz majd terhes. De ha ma ovulálsz, kizárt, hogy teres lennél.
2016. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Menstruaciom utolso napjan voltunk egyutt.(megszakitasos) Tegnap es ma feszig a pegefeszkem es ma volt rozsaszin folt a wc papiron.es most nem tudom mi van :-(
2016. márc. 20. 21:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éve menzeszelek, sosem éreztem a peteéést, el sem tudtam képzelni, milyen érzés, de 2 hónapja, mikor sikerült a baba, iszonyúan érezem, feszített a hasam jobb oldalon és fájt is rendesen, majd egyik nap megszűnt (negatív ovutesztkor, tehát mikor megvolt a petesejt kilölődése). Bármikor változhat a cillus.
2016. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
27 éves vagyok múlt hónapban tapasztaltam előszőr ilyet és akkor fogant meg a pocaklakóm is hála az égnek,szóval igen lehetséges az ovus vérzés. 5+3
2016. márc. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi nincs. Ha nem most (peteéréskor) voltatok együtt, hanem 2 héttel ezelőtt, akkor nem leszel terhes.
2016. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!