Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elvileg tegnap volt ovum...

Ha elvileg tegnap volt ovum együtt is voltunk még előtte egy nappal is mára kisebb gorcseim voltak néha szurkal a petefeszkeimnel van esetleg esély arra hogy talán sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Van esély persze, de nem azért szurkál a hasad mert most sikerült. Ez ettől független. Én pl majdnem minden hónapban érzem az ovum.
2020. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha sikerült is a megtermékenyülés abból az ég világon semmit nem éreznél. Majd ha késik a mensid és rápipilsz egy tesztre akkor kiderül, hogy terhes vagy e.
2020. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Most még biztosan nem érezheted a terhességet. 7-14 nap lehet a megtermékenyülés, ha az bekövetkezik utána érezhetsz hasonlót.
2020. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat csak arra voltam kíváncsi hogy ilyen esetben jónak számít e ha szurkal vagy néha kisebb görcsöt érzek
2020. máj. 5. 18:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kozel voltal az ovuhoz, es nem hogorbe alapjan mondod, hanem pl teszt alapjan,akkor akar az ovulaciot is rezhetted. Be nem latunk, de en inkabb arra tippelnek, mivel egy teherbeesest nem igazan erzel meg
2020. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó igen ovu tesztet csináltam de a második csík nem volt annyira erős mint a kontroll csík remélem azért így is volt ovum sajna képet nem tudok feltenni mert még nem jöttem rá arra hogy hogyan kell 🤷
2020. máj. 6. 05:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Ide próbáld meg feltölteni! [link]
2020. máj. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajna vmi miatt nem tudom feltölteni
2020. máj. 6. 18:55
 9/14 A kérdező kommentje:
2020. máj. 6. 18:59
 10/14 A kérdező kommentje:
2020. máj. 6. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!