Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye hogy így terhes lehetek?

Figyelt kérdés

A párommal akivel már nem vagyunk együtt, 5 hónapon keresztül próbálkoztunk. Sikertelenül.

Volt egy kis szünetünk aztán utána már nem terveztük. De legutóbb amikor együtt voltunk meg volt, viszont van hogy már nem vérzek annyira és akkor ő akarta.(ez főleg azért volt mert hosszú volt a szünet köztünk). És akkor bennem ment el. Nem volt peteérésem szóval mennyi esélye lehet hogy az vagyok? Ha 5 hónapon keresztül nem jött össze. Félek mert azóta nem vagyunk együtt csúnyán meg is ütött. Már késik bár amúgyis rendszertelen a menstruációm.


2020. máj. 6. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamennyi esélye van. Csinálj tesztet mindenképp. Menzesz alatt meg ne feküdj le senkivel, a végén sem, mert nyitva áll az út a kórokozók előtt....
2020. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy mennyi az esély, ha te pont beletartozol. Tesztelj!

Én a menzesz 5. napján estem teherbe, szóval nem lehetetlen

2020. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem menstruáció 5. napján sikerült.
2020. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!