Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátommal 11 napja voltunk együtt utoljára (ovuláció után 4 nappal). Védekeztünk természetesen, és nem volt semmi gond, az óvszer is rendben volt, nem érintkeztem még csak az előváladékkal sem. Most viszont 1 napot késik és tegnap reggel, amikor meg kellett volna jönnie volt egy fél napos barnázásom. És ezt nem tudom mire vélni. Általában eléggé sok jele szokott lenni annak, hogy megjön. Most viszont nincs semmi, se mell fájdalom, se has szúrkálás, se semmi. Ezt annak tudtam eddog be, hogy körülbelül egy hónapja nem feküdtem le a párommal, ez a 11 nappal ezelőtti eset óta. Ha ennyi idő kimarad, mindig felborul a hormonháztartásom, és ilyenkor minden más mint általában, többek között ilyenkor szokott késni a legtöbbet. De ezt a barnázást nem tudtam mire vélni. Ma reggel csináltam egy tesztet, de hát negatív lett. Nagyon korai volt még. Valami tanács vagy vélemény esetleg? Mi lehetett ez? Köszönöm szépen a válaszokat.

2020. máj. 6. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Már magad is megválaszoltad, hogy ha az együttlétek között ennyi idő kimarad, akkor felborul a hormonháztartásod és sokat késik. Az pedig, hogy barnázol természetes.

Pluszba védekeztetek.

Szóval nem vagy terhes.

2020. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 nap késés miatt aggódsz? :D

Képzeld most nekem se volt semmi jele hogy megjönne, örültem is mert mi szeretnénk babát, de mégis megjött.

Nem törvényszerű az hogy mindig legyenek pms tünetek és mindig ugyanúgy-ugyanakkor menstruáljunk.

2020. máj. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még akkor sincs semmi baj ha egyszer kimarad a menzesz. Egy nap semmi. Majd megjön. De a barnázás vagy mensi előjele vagy hormonbaj. Ha rendszeres, keress fel egy orvost, de terhes biztosan nem vagy!
2020. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindhárom kommentelőnek nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Csak megijedtem egy kicsit ettől az egésztől. Máskor is fordult már elő, hogy barnáztam, de az sokkal kissebb mennyiségű volt és nem is ennyire erős. Főként azért ijedtem meg mert, ugye pont azokra a napokra esett amikor esetleg beágyazódás is lehetett volna, ha nentán valami mégis félre csúszott volna az óvszerrel. Ma reggel is csináltam tesztet, szintén negatív eredménnyel, a hasam is szurkálgat már tegnap óta és a melleim is fájdogálnak. Úgyhogy szurkolok, hogy megjöjjön hamarosan. :)
2020. máj. 8. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!