Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek-e terhes es nagy...

Lehetek-e terhes es nagy esely van-e ra hogy beteg lesz?

Figyelt kérdés

20 eves lany vagyok baratommal nem vedekeztunk es ugy erzem hogy teherbe estem mivel kesik is es feszul a mellem es megnagyobbodot .

De sajnos a barátom drogozik es egyaltalan nem akar gyereket, se a jovobe es attol felek hogy tenyleg terhes vagyok es hogy barmi baja lesz ,mert el vetetni szivem nem lenne.Tudom nagy felelotlenseg volt ez szamomra is. De egy reszben azt gondoltam hogy ,aki drogozik annak egy ideig nem lehet gyereke vagy soha.


2016. szept. 13. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Rosszul gondoltad! Ha nem tervezett a gyerek, nem vagy kesz ra, anyagilag nem tudod felnevelni akkor ez mind a te lelkeden szárad. Felelotlen voltal. Remelem csak kepzelodsz.
2016. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Egyik sem törvényszerű, de igen lehetsz terhes és igen lehet baja a babának.
2016. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Remélem is ,hogy csak kepzelodok.Nem akarok ilyen embertol gyereket .
2016. szept. 13. 21:22
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Legalább akkora felelőtlenség lenne, ha megtartanád, mint az, hogy nem védekeztetek. Miből akarod eltartani és felnevelni? Kisbaba mellett hol találnál munkát?
2016. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem akarsz ilyen embertől gyereket, minek kefélsz vele???
2016. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
20 évesen ilyen ostobák az emberek?? Vagy te is drogozol, azért nem bírod felfogni,hogy a védekezés nélküli szextől lehetsz terhes,és ettől az sem véd meg,ha a pasid belőve küldi tele a pu ncikád??
2016. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Hát reméljük az IQ-ja magasabb lesz, mint a szüleié.
2016. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Még nem biztos hogy terhes vagy.

Nem lesz beteg a gyerek, esetleg akkor lenne beteg ha te a terhességed alatt minden nap durván drogoznál.

Egy néhány alkalomtól meg nem lesz baja, ez tapasztalat, meg te lennél az anyja.


Előre nem kell pánikolni, majd akkor pánikolj ha tényleg terhes vagy.

Most meg már úgyis mindegy, nem tudod visszacsinálni.

2016. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Már ne is haragudj de hogy tudtál össze feküdni egy drogos pasival ráadásul védekezés nélkül... Ha késik csinálj tesztet ha pozitív írány a nőgyógyász és természetesen említsd meg hogy a párod drog függő és majd a doki el lát tanácsokkal valószínűleg az abortuszt fogja javasolni...
2016. szept. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Lehetel terhes de lehet csak a stressztől késik! Csinálj tesztet mert sajnos mink nem tudjuk megmondani neked hogy teres vagy e. Attól hogy drogozik a párod nem biztos hogy baja lesz a babának! De amennyiben terhes mond el a párodnak hogy ez a helyzet és mi legyen. Vagy elmegy elvonóra és megtartsátok vagy különmész tőle. Az meg hogy megtartod vagy elveteted a te döntésed! De amennyiben el akarod vetetni arra kérlek ne várd meg még nagyobb lesz!
2016. szept. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!