Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti vállalnátok ezt a terhességet?

Ti vállalnátok ezt a terhességet?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkodunk a férjemmel, mert mar van 3 gyermekünk. A legnagyobb 10 éves, a két kisebb pedig 8 és 6.

Én szeretném nagyon mert mindhárom gyermekem fiú és anyagilag is bele fér, de tudom hogy nehéz lesz azért fizikailag, és már annyira fiatal se vagyok(38).


2020. máj. 7. 14:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
Ha terhes lennék, akkor vállalnám, mert egy baba nem egy használati tárgy, amit csak úg eldobnék. Ha még nem, akkor valószínű nem vállalnék be 4. gyereket.
2020. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mar sajnos terhes vagyok. Szívem szerint én sem dobnam el, de inkabb a nagyobakkal szeretnénk foglalkozni. Sajnos így alakult, de még van időnk dönteni.
2020. máj. 7. 14:36
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Abortusz ellenes vagyok,így nem kérdés.Ha jönni akar,jójjön.Az én babám 5 honapos és 38 vagyok.
2020. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Átéltem ilyet, csak nálunk a legkisebb 9 honapos volt, a legnagyobb meg nem egészen 5 éves. Nekem is 3 fiam volt. Bevallom, egy rövid ideig eljátszottam az abortusz gondolatával, de másként döntöttünk. Így a 3 fiam mellé lett egy lányom is. Anyagilag nálunk sem volt gond, de amúgy nulla segítséggel húzos volt az eleje. Egy percig sem bántuk meg. HA szeretnéd, akkor mi a kérdés? Főleg, hogy nálad már nagyok a fiúk, fizikailag úgy könnyebb. A 38 év pedig nem sok, sokan később szülik az elsőt.
2020. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Én vállalnám, szerintem nehezebb lehetett a most legkisebb fiaddal, amikor a testvérei még nagyon picik voltak, most már azért a bátyók elég nagyok, még egy 6 éves is (gondolom már közelebb lesz a 7-hez, mire megszületne a mostani baba) megértőbb és rugalmasabb, olyan szempontból kevesebb figyelmet igényel, mint egy 2 éves és egy 4 éves. De ez csak az én véleményem, ami persze lehet megalapozatlan is, minthogy egyik gyerekem sincs még 6 éves.


Úgy gondolom, hogy minden logikus megfontolástól függetlenül ha te szeretnéd a babát, akkor nagyon rosszul éreznéd magad és utólag megbánnád ha most elvetetnétek. Ha anyagilag belefér, szeretnéd, akkor szerintem minden nehézség ellenére is jó döntés lenne megtartani.

2020. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A 6 évesem akit a vilagon a legjobban szeretek értelmi fogyatekos, így néha megnehezíti a mindennapjainkat. Tudom hogy ez a baba akit a szívem alatt hordok egészséges lesz, de nehez azert harom gyerekkel. Férjem szeretné nagyon, viszont őt nemreg rúgták ki a munkahelyéről jelenleg alkalmi munkát szokott elvállalni. Én otthon dolgozok ezert biztos könnyebb lesz majd. Hát alakul makf ahogy alakul. Én is abortusz ellenes vagyok, soha nem is volt és szeretném ha nem is lenne.
2020. máj. 7. 15:02
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha az egészségem engedné,vállalnám!
2020. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Én meg nem vagyok ab ellenes, de te azt irod anyagilag belefér, egészségesek vagytok,és MINDKETTEN szeretnétek, így semmi akadályát nem látom a megtartásnak.
2020. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem vagy idős. Ha apukara lehet számítani, akkor en belevágnék. De azért készülj fel lelkileg a 4 fiús anya szerepre is 😀
2020. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Nahát, mintha én írtam volna, csak itt 3 lány van. Nagyon húz a szívem egy negyedik felé, biztosan megtartanám! Védekezéy mellett lett?
2020. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!