Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik, tobbedik babat...

Harmadik, tobbedik babat várók, van idötök "foglalkozni" a magzattal, kielvezni a terhesseget?

Figyelt kérdés
Nekem ez lesz az utolso, az elso ketto rohangalos, stresszes volt, most viszont mar a rengeteg egyeb miatt csak este es reggel van par gondolatom őrá, figyelgetni a mozgasokat, pedig szeretnem ezt az idoszakot megelni, raktarozni. Ki h van ezzel?
2020. máj. 6. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Harmadikat várom, kb semmi időm foglalkozni vele, a két kicsi teljesen lefoglalja a napom:)
2020. máj. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! 3.-at várom én is. Van mellette egy 9 és egy 7 évesem, akik itthon tanulnak a karantén miatt. Jobban mondva tanítani kell őket+ én is teljes állásban home officeba vagyok itthon a vírus miatt. Most vagy a 24. hétben. Őszinte legyek semmi de semmi időm nincs semmire :( Este mikor lefekszem akkor simogatom a pocakomat és beszélek Hozzá, hát jó lenne kicsit több szabadidővel rendelkezni.
2020. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Harmadik babámat várom még nagyon az elején vagyok, szerencsére nagyon enyhék a tüneteim , de sokszor el is felejtem,hogy terhes vagyok, annyira lefoglalnak a gyerekek.
2020. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még csak a másodikat várom, de így sincs 5 nyugodt percem sem a 4 éves fiam mellett. Mondjuk mi valószínű megállunk 2-nél, egy harmadikkal ez a lakás már kicsi lenne, az autó szintén, és már annyira fiatalok sem lennénk.
2020. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szülésig kérdező és a válaszolok nem foglalkoztatok a terhesség alatt a hasatokban élővel?
nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!