Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babatervezéskor méhpempőkapszu...

Babatervezéskor méhpempőkapszulát szedhetek úgy is, hogy nincs semmi problémánk, csak a biztonság kedvéért?

Figyelt kérdés
Kinéztem a Bee Well méhpempőkapszulát magamnak és arra gondoltam rendelek egy 3 havi adagot. Most kezdtük a baba projektet múlt hónapban, most megjött a menzeszem. Tudom hogy 1 hónap az semmi, nem is pánikolok, csak feltölteném magam. Dm kismama vitamint szedek 1 hónapja, most arra gondoltam lecserélném erre, és ha jön a baba akkor folytatnám. Szerintetek? Olvastam hogy PCOS esetén isajánlott. Nekem nincs ismert problémám, ezért vagyok tanácstalan
2020. máj. 8. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nem csak babatervezésre jó, úgyhogy nem ártasz/ártotok vele. A spermát is javítja, úgyhogy akár a párod/férjed is szedheti.
2020. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem szedném ebben az esetben. Méhpempövel akarod magad feltölteni? Szerintem ez csak egy pótcselekvés, mivel úgysem tudod meggyorsítani a teherbeesést. Ártani persze nem fog, de ezzel az erővel szedhetsz valamit a májadra, meg a gyomrodra is, mert azzal sincs baj.
2020. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem gyorsítani szeretném a dolgot, csak nagyon sok pozitív hatásról olvastam, ezért várok tapasztalatokat, véleményeket
2020. máj. 8. 16:32
 4/10 anonim ***** válasza:
A DM kismama vitamint dobd ki, semmire nem jó, rosszul felszívódó ásványi anyagok tartalmaz, ezáltal nem hasznosul jól. Amit inkább szedj: folát, D+K+E-vitamin, Omega3, ezek mellé szedheted a méhpempőt szerintem. Sok sikert, türelmet, kitartást! 🍀
2020. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a méhpempő mellett döntesz, szerintem érdemesebb termelőtől beszerezni valódit a kapszula helyett. Egyébként én is ettem (borzasztó az íze :D), de nem lettem közben terhes, attól még valóban sok pozitív hatása van
2020. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azt nem is várom hogy ettől legyek terhes, de az íze bíztató köszönöm :D

Dm vitamin nem lehet annyira rossz, mert a hajam úgy nő tőle, mint a gomba. Persze ennek semmi köze a babatervezéshez. Viszont szeptemberben is elkezdtem szedni, hogy januári baba starta feltöltsem magam, akkor még nem sejtettem hogy nem fog olyan könnyen menni a célzott együttlét. Március elején nagyon beteg voltam, akkor pont el is fogyott és most kezdtem újra szedni másfél hónap kihagyás után. Mikor ősszel kezdtem szedni, olyan pontosan beállt a menzeszem, mint addig soha. A szokásos +/- 1-2 nap is eltűnt. Tudom, hogy csak vitamin, de valamit biztos tud :)

2020. máj. 8. 20:23
 7/10 anonim ***** válasza:
A DM kismama vitamin milyen? Ilyen név alatt lehet venni? Ez a hajserkentő hatás engem is érdekel. 😂 (1. válaszoló voltam.)
2020. máj. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Erre a hatására számítottam egyébként legkevésbé😂

[link]

2020. máj. 9. 06:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a DM-es vitamin legfeljebb viccnek jó, ultra gagyi az összetevői alapján. És D-vitamint betenni tablettába? Hahaha.
2020. máj. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább termelői tiszta méhpempő, ha már szedsz, annak van a legtöbb értelme. Nagyon sok dologra jó állítólag, de az íze tényleg szörnyű! :) Én is szedtem, nem tudom, hogy végül emiatt-e, de a masodik hónapban pozi lett a tesztem, pedig már több hónapja próbálkoztunk előtte.
2020. máj. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!