Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez száradási csík vagy milyen?

Ez száradási csík vagy milyen?

Figyelt kérdés
[link]

2020. máj. 10. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez, kérlek, árnyék.
2020. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Nem árnyék. Élőben látszik rendesen,nem kell forgatni. Halvány,de ott van. Nem csak én látom.

2020. máj. 10. 11:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ezen én is látok valamit. Szerintem holnap megint tesztelj. :)
2020. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia sztem reggel 9kor valaszoltak neked a masik kiirasodnal. Csinalj holnap egy masikat.
2020. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha meg egyértelműen ott van, akkor mi a bánatnak kell már a második kérdést feltenni?
2020. máj. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1 ember válaszolt és nem találom a kérdésemet, azért írtam ki újra. A régieket látom, azt nem.

Pár éve egyszer jártam már így.


De igazából nem is értem az ilyen embereket. Mire jó beszólogatni másoknak? Tudod, ennek az oldalnak az a lényege,hogy szabadon lehet kérdezni, ilyen témában pl tapasztalatokat megosztani. Ha nem érdekel valami,akkor meg nem válaszolok, tovább görgetek. Ilyen egyszerű.

2020. máj. 10. 12:36
 7/11 A kérdező kommentje:
És igen,ott van a 2.csík, de nem tudom eldönteni, milyen csík. Csak tapasztalatokra lettem volna kíváncsi,hogy akinek ilyen volt,azzal mi történt utána. Nem hiszem,hogy több ezer kérdésbe nem férne ez bele.
2020. máj. 10. 12:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen szaradasi csikos tesztem ami vegul mensi lett, de kívánom h Te szerencsés legyél 💐


Enyem ilyen volt:


[link]

2020. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gyanítom,hogy az enyém is az. Nem keseredek el,ha megjön, nem terveztük. Remélem majd hamarosan.
2020. máj. 10. 13:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez szerintem csak száradási. Átázott a tesztcsík és megszáradt ,így kidobja ,hogy hol kellene ,hogy legyen a vonal. De kívánom, hogy ne legyen igazam!🤞🏻
2020. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!