Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ennyi kiszakadt...

Tényleg ennyi kiszakadt óvszer van?

Figyelt kérdés
Minden nap van itt legalább két kerdés, hogy kiszakadt a gumi. 20 éve élek szexuális életet, többnyire óvszerrel védekezünk (kivéve mikor gyereket akartunk a férjemmel), de még egyszer sem szakadt ki. Akik ezt írják, hogy csinálják? Rossz fajtát vesznek, vagy nem tudják használni, esetleg bekamuzzák, mert szégyellik leírni, hogy igazából nem védekeztek? Már erre is gondoltam. Szerintetek?
2020. máj. 10. 13:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Nekem életemben kb 5 szakadt ki. Mind lifestyles volt. Valószínű nem kompatibilisek a férjemmel. Nem jó a méret vagy ilyesmi. De terhes sose lettem, mivel mikor nem szerettünk volna gyereket bevettem esemény utánit. Mikor meg úgy voltunk vele jöjjön, ha akar, nem akart.
2020. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem szégyellik elmondani, hogy nem védekeztek.

Mondjuk, lehet, hogy a gagyibb óvszerek könnyebben szakadnak, de kizártnak tartom, hogy ennyire.

2020. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Nekünk a lifestyls mindig szakad..

Bármelyik..

2020. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is úgy lett a fiam,hogy kiszakadt.Szerintem gyengébb és elreped.Hallottam olyat is hogy a boltba direkt kiszúrkalják,ezért erdemes gyógyszertárban venni.
2020. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
18eve gumizok, soha nem szakadt ki.
2020. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk többször szakadt ki óvszer, nem tudom miért, elvileg nem vagyunk bénák, meg nagyon vadak se. Mindig figyeltünk hogy ne sértsük meg, stb. A durex volt, amelyik sose szakadt, de lehet azzal csak szerencsénk volt.

Egyébként lehet, hogy sokan csak bekamuzzák.

2020. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
hát én is gondolkodtam rajta, en vilageletemben a párjaimmal csak Durexet használtam, valamint megkérdeztem a férjemet, igy 15 éves Durex-használat alatt egyszer sem fordult elo, hogy kiszakadt volna.
2020. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kamuznak vagy nem tudják használni.

A leggyakoribb hiba szerintem, hogy nem használnak síkosítót ha szükséges lenne (mert a gumi szárít) vagy nem jót használnak (nem vízbázisút hanem mondjuk vazelint). Vagy körömmel megsértik. Nem. nyomják ki a levegőt a spermazsákból...

Egyébként 20 év alatt egy se szakadt nálunk. Lifestyles, Durex vegyesen. 2 tervezett gyerekünk van.

2020. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a nagyresze kamu. Ugyan úgy, mint a megszakitással előváladékból fogant babák jó része is.
2020. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a nagyobb része csak érthetően szégyenli, hogy hülye volt és nem akar olyan válaszokat olvasni, hogy miért nem védekeztél, ahelyett, amit kérdezett :)
2020. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!