Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Szerintetek?...

Lehetek terhes? Szerintetek? Alul írom, hogy milyen tüneteket produkálok!

Figyelt kérdés
3án megjött a mensim, akkor a barátom belém ment el,és másnapra elmúlt.8án rendesen megjött.20a körül a mellbimbóim elkezdtek fájni,még sosem fájtak!sokat pisilek,és össze-vissza eszem!
2010. júl. 29. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. De ha nem is akarsz terhes lenni, akkor nem ártana, ha védekeznétek, még mensi alatt se menjen el benned. Mivel megjött normálisan, nem vagy terhes, de komolyan írtam, hogy ha nem figyelsz oda, akkor lehet, legközelebb nem lesz szerencséd. A mellbimbód meg fájhat az ovulációtól is.
2010. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szeretnénk babát! mire figyeljek oda?
2010. júl. 29. 11:06
 3/8 A kérdező kommentje:
3án nem igazi vérzésem volt! az csak inkább barnás volt! de miután szeretkeztünk, már az is rendes vérzés volt, de utána már egyáltalán nem volt!
2010. júl. 29. 11:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja, értem, ha szeretnétek, akkor oké:) Bocsi, de azt hittem, aggódsz:)

Sajnos szerintem akkor sem igen vagy terhes, ha rendesen megjött 8-án. Mennyire volt rendes? Ha csak pecsételgetés, akkor lehetett mástól is. Viszont ha egy 3-ai együttlétből megfogant a baba, akkor már kimutatná egy teszt is. Drukkolok!

2010. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Odafigyelhetsz az ovufájdalomra, lehet neked is jelzi a szervezeted, ha készülődik a pete:) Ilyenkor egyik oldalon picit fájhat a hasad. És legyetek együtt két naponta, főleg középidő környékén. Hajrá:)
2010. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát sajna nagyon rendes volt! csak azért gondoltunk erre, mert még soha nem fájtak a mellbimbóim! tesztet már csináltam 22én, de negatív lett! most már csak jövő hétig kell várnom, és kiderül, hogy megjön-e vagy sem! de szerinted nem vagyok terhes?! hát az nem jó!pedig már kezdtem örülni, mert mondom ilyen tüneteket nem produkáltam még!
2010. júl. 29. 11:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából az általad leírt tünetek csak a terhességre UTALÓ gyanújelek. Vagyis bármitől lehetnek, sőt előfordul, hogy nem is érzel semmit. Ami már valószínűbbé teszi a terhességet, az a menstruáció elmaradása, de ez sem mindig egyértelmű jel, akár egy-két hetes késésnél is ki lehet zárni a terhességet. Ha elmarad a mensid, és úgy érzed ezeket a tüneteket, akkor már sanszosabb a baba. De ne keseredj el, ha megjött, akkor se, hanem tessék tovább dolgozni azon a babán:)
2010. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát köszönöm! azért én még egy picit reménykedem! és dolgozunk rajta!
2010. júl. 29. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!