Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December végén történt egy...

December végén történt egy kis játék. A leírtak történtek velünk. Késik a menzeszem, terhességi tüneteket produkálok. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
December végén (a menzim utolsóelőtti napján) pettingeltem a barátommal.Kielégítettem s ezután ő engem (kb 5-8 perc telt el a 2 közt.) nem hatolt belém, csak simogatott odalenn s egy pillanatra próbálta feldugni az ujját. mivel fájt azonnal megkértem, hogy hagyja abba s így félbehagytuk a dolgot. ő akkor azt mondta, hogy ennyi idő után már száraz volt a keze, csak éppen mikor engem izgatni próbált (csiklómat) picit benyálazta az ujját. nemsokkal ezután, kb 2 hét gennyet találtak a vizeletemben. kaptam 2 kúrányi antibiotikumot s 32 napra jan 18-án megjött a menzim: barnás, kevés valami. ma vagyok a 35.napon,de csak menziszerű görcseim vannak, mellfeszülés. attól félek, hogy az a barátom ismerkedése a nemi szervemmel teherbe ejthetett? még ma sem jött meg... 5-6 héttel a petting után (jan végén) csináltam egy tesztet, Lilyt s negatív lett. azóta nem csináltam másikat. mi a véleményetek ennyi idő elteltével lehetek babás? ugye nem? :( félek... már annyira, hogy úgy érzem, fel van puffadva az alhasam 2 hete s olyan, mintha éreznék vmit a köldökömtől lefelé kb 10 cm,-re (mintha szövetet, vagy vmi hullámos szervet éreznék). kérlek, írjátok le a véleményeiteket.előre is köszönöm. 18/l
2009. febr. 21. 22:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
HA nem hatolt beléd,nem került spermium a hüvelyedbe ,csak petting volt akkor egyértelműen nem vagy terhes.
2009. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném h terhes vagy. Egy hónap után amúgy se látszódna. És ne beszéld be magadnak mert az elme sok mindenre képes....
2009. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
meg már megvolt a mens. azóta....
2009. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

nem hatolt belém s az izgatás közt is eltelt kb 5-10 perc..

azzal is tisztában vagyok, hogy perces rendszerességgel gondolok erre sajnos. most meg várom a menzim, h mikor jön már meg... szerintetek ha terhes lennék poz lett volna a teszt és komolyabb jelek is lennének? (attól félek, h bemesélem magamnak..)de még mindig ideges vagyok :(

2009. febr. 21. 23:03
 5/22 A kérdező kommentje:
menzi mellett is lehet vki terhes én úgy tudom, s az barnás kis csöppség volt januárban, most meg késik..
2009. febr. 21. 23:04
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha előtte a barátod nem elégítette ki magát, vagy nem lett spermás a keze, biztos, hogy nem vagy terhes! A leírtak alapján ez nem történt meg, mert egymást elégítettétek ki...De menj el dokihoz, hogy biztos legyél, bár szerintem nem vagy az!

Hallottál már képzelt terhességről(azt hiszem így hívják)? Volt már arra példa, hogy egy lány annyira beképzelte magának a terhességet, hogy a hasa is megnőtt, stb. De!Nem volt az!...Igen, hihetetlen, de nem én találtam ki...

Szóval...nyugiiii:)

2009. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

kielégítette magát, el is ment,mert spermás volt az ágy s éreztem is.

jan közepén voltam nődokinál a gennyes vizelet (felfázás) miatt,s ott azt mondta, h vékony a méhnyálkahártyám=nyugodjak meg,nincs baba.

azt mondta a fiúm, hogy száraz volt akeze, én is tudom, h a hímivarsejtek nem bírják sokáig szabad levegőn...de az ördög nem alszik.

2009. febr. 21. 23:08
 8/22 A kérdező kommentje:
igen, hallottam a képzelt terhességről... remélem nálam is az van :-) most pl,amióta itt irogatok elkezdett hányingerem lenni..tejóégggggggg
2009. febr. 21. 23:09
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az orvos is azt mondta, hogy "nyugodjon le, nincs baba" nem értem miért parázol?Nagyon gyorsan hagyd abba, mert az "agyadra" fog menni.
2009. febr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
igazad van, sajnos mindenben elég parázós vagyok s egy ilyen helyzet... még komolyabb. emiatt is késhet a menzi tudtommal?! egy kérdésem lenne viszont: a köldököm alatt 10 cm-rel kb húgyhólyag, méh van ugye?! a hullámos rész mi lehet odalent? nemcsak telt hólyag mellett érzem,hanem most is s álló helyzetben leginkább, fekve nem.
2009. febr. 21. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!