Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedtetek valamit a terhesség...

Szedtetek valamit a terhesség előtt illetve közben? Gondolok itt a vitaminokra, magzatvédőkre, stb. Ha igen, mit és mennyi ideig. Még nem vagyok terhes, de nem rég kezdtük el a "gyakorlatozást".

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 11:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
igen. szemeztem vele korábban. csak mér annyira olcsó volt, hogy azért nem mertem azt venni
2010. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ismerősöm szedte/szedi a Pregnavitet, Ő előtte nagy Elevit-párti volt, de azt mondja, semmi rosszat nem tapasztal a Pregnavitnél sem, és ez legalább olcsó.
2010. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

14.45 koszonom, hogy valaszoltal helyettem. Bajban lettem volna, a vitamin nevevel, mert nem Mo-n elunk, szoval nekem mindenfele masmilyen van. Abban tudok meg segiteni, hogy azt is mondta a doki, hogy a preselt tablettak nehezebben szivodnak fel, ezert erdemes kapszulasat venni amig o fel nem irja amit szedjek.

(Dokit valtottam azota, mert mashol fogok szulni es akkora mazlim van, hogy a foorvos lat el a sima terhesgondozoban. De o preselt tablettat irt fel. A vas is az volt. Most kaptam kapszulasat amibol csak napi egyet kell bevennem...azota gyakoribb es konnyebb a kaki is.)

2010. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!