Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után milyen vizsgálato...

Vetélés után milyen vizsgálatokat érdemes csináltatni, hogy kiderítsük az okát?

Figyelt kérdés
Van egy egészséges kislányom , volt egy nagy vetélésem, perforált vakbél miatt.. vártunk egy évet, utána terhes lettem 7hetesen nem fejlődött tovább, az orvos azzal vigasztalt,hogy beteg lett volna , lesz még egészséges babánk! kivártuk a 3 hónapot , 2. hónapban össze jött ismét, de a fejlődése neki is leállt :(
2020. máj. 11. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnálom ami veled történt,tavaly az én babám fejlődése is leállt 9 hetesen, első baba lett volna. Én csináltattam trombózispanelt, nézettem a pajzsmirigyet, 3. és 21.napi progeszteront, illetve szokták még az inzulint és komplett hormonpanelt nézetni, én ezeket nem nézettem még, mert magánban elég húzósak az árak. Egyébként van facebookon egy vetélés, missed ab utáni babavárás, nagyon sok hasznos dolog van benne, ajánlom a figyelmedbe, nekem sokat segít lelkileg is és rengeteg hasznos információt is találok benne. Kívánok neked mihamarabb egészséges, ép kisbabát!
2020. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*vetélés missed ab utáni babavárás csoport, ez lemaradt
2020. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Trombozis, hormonpanel, ir, 24 oras ekg, nekem ezeket csinaltak
2020. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitseget! :)
2020. máj. 12. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!