Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is járt már így?

Más is járt már így?

Figyelt kérdés
10 hetes terhes vagyok. Múlt héten pénteken tapasztaltam nagyon minimális világos barnás pecsételést,azonnal mentünk megnézetni a babát,de hála istennek minden rendben volt vele. Kaptam progit amit nem tudtam kiváltani mert egy gyógyszertárban sincs,mivel ritkán fogy.... majd ma jön meg elvileg. Viszont ma reggel megint láttam egy kevés foltocskát,de alig alig látszik. Mitől lehet ez? Mindenképp progi hiány vagy valami más?
2020. máj. 12. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjön a gyógyszer azonnal szedd be, éa pihenj addigis, ne csinálj megterhelő dolgokat! Ennél többet nem tehetsz.
2020. máj. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen váltsd ki a progeszteront. Ez az az időszak, amikor a méhlepény szép lassan átveszi a progeszterontermelést a sárgatesttől (petefészektől), és, mint minden átadás-átvétel, ez sem mindig zökkenőmentes. Ez pont az a rizikós időszak, amikor előfordul, hogy a petefészek már nem, a méhlepény pedig még nem termel elég progeszteront, és ez okozhat vetélést akkor is, ha az embriónak amúgy semmi baja. A sógornőm pontosan így járt 11 hetesen. Te ne várd meg, irány a patika, szedd be a progeszteront, és feküdj.
2020. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk rokonom vérzett több hétig terhesség idején, neki hematómás vérzése volt (ami bizonyos esetekben veszélyes a babára) ő sokat pihent, meg a második terhességénél volt egy hetet korházban is, nem kell megijedni bár a második kislány még nem született meg már jól vannak

Szóval pihenj sokat te is ne erőltesd magad és vigyázz magadra

2020. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Nekem szerencsére nem láttak hematómát,valószínű,hogy nem termel a szervezetem elég progit. Délre megyek a patikába,azt mondták addigra meglesz. Szerencsére már elmúlt az a kevés barnázás is.
2020. máj. 12. 11:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Most megint kicsit barnáztam,bevettem a tabit,remélem segít 😔 Eléggé félek... holnap megyek genetikai UH-ra majd kiderül,hogy minden rendben van e.
2020. máj. 12. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!