Én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Szóval, én iszonyatosan hipochonder vagyok. Körülbelül 2 hete voltam együtt utoljára a barátommal (védekeztünk). Azóta nem. A ciklusom kb 25 napos szokott lenni, ezek szerint pontosan ma kellett volna megjönnie, vagy tegnap kb. Iszonyatosan meg vagyok ijedve, magamat kínoztam azzal, hogy belegondoltam mindenféle hülyeséget (most napok óta sokkal fáradékonyabb vagyok, mint eddig, pedig 10 órákat alszom éjjel, csak 2 órával korábban kelek, mint eddig, illetve mindig elszédülök amikor felállok, de azt máskor is szoktam.) Tudom, hogy sok tényező befolyásolja a dolgokat, de én erre most nagyon rástresszeltem és nem tudok nem erre gondolni; akárhogy próbálkozom. A napokban nem emiatt, de egy csomó forró fürdőt is vettem, annak elvileg még előre is kellett volna hoznia. Annyi, hogy kb egy hete kicsit sokat veszekszem a családommal, de ezen kívül nem ért nagyon más stressz. Pár napja éreztem is az alhasam nyomását, ami jelezni szokta, hogy meg fog jönni.

Most vajon mi lehet? Én gondolom túl?



2020. máj. 12. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Védekeztetek, nincs okod az aggodalomra. A stressz okoz késést. Várj pár napot, aztán tesztelj.

Ha nem szadt ki az óvszer,vagy rendesen szedsz gyógyszer nem lesz baj!! :)

Időváltozás miatt is lehetsz fáradtabb.

2020. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!