Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt, kimaradó...

Negatív teszt, kimaradó vérzés. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Ciklusaim hossza 29 nap szokott lenni. Márciusban volt egy spontán vetélésem 7 hetesen, utána rendesen megjött a menzeszem. Az igazat megvallva próbálkoztunk ebben a ciklusban, de nem görcsösen. Sosem volt baj a ciklusommal. A vetélést üres petezsák okozta, utána is voltam UH-n, nem volt gond.

Jelenleg 2 napja késik, ma elvégzett tesztem negatív. Nincs menzesz előtti tünetem, sem barnázásom mint máskor.


Lehetséges egy későbbi fogantatás, amitől még nem elegendő a hcg? Vagy csak sima hormonzavar? Nem vagyok stresszes, nem hiszem hogy lelki eredetű lenne a kimaradás.


Mit javasoltok? Járt még így valaki?



2020. máj. 13. 22:15
 1/4 anonim válasza:
100%
Esetleg annyit tudnék még javasolni, hogy vár még pár napot és próbáld meg megint a tesztet. Ha utána se jön meg, akkor lehet orvoshoz vissza kellene menned.
2020. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2 nap még semmi. Türelem!
2020. máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Orvoshoz akkor kell menni, ha a következő mensi se jön meg és a teszt is negatív.

A késésnek ezer oka lehet...nekem most fél év alatt kétszer kimaradt az ovu, lh tesztelek ebből biztosra tudom. Elsőnél 8 napot késett most 10-et. Nem kell orvoshoz szaladni pláne mostani helyzetben. Doki is kéri várd meg a kövit. Évente egyszer normális, ha elmarad.


De még simán lehet, hogy pozi tesztelsz egy két nap múlva.

2020. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A testhőm 36.9 37.0 között ingadozik. Ma nagyon gyengén vagyok. Hőhullámaim vannak, étvágyalan vagyok. Próbálok türelmes maradni.
2020. máj. 14. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!