Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 naposak a ciklusaim. Érzés...

Korkin kérdése:

28 naposak a ciklusaim. Érzés alapján a 12. Napon este-13. Napon reggel lehetett ovum. (Erőswn görcsöltem addig, majd hirtelen elmúlt) Ez alapjám 16 napos lenne a luteális fázisom. Nem sok az kicsit?

Figyelt kérdés

Akinek van tapsztalata es kb. Ilyen a ciklusa megírná h így sikerült-e a baba?

10. Hónapnál járunk.



2020. máj. 14. 02:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem sok. A tested nem egy gép 😊...a 16 nap csak 2 nappal tér el a papírforma szerintitől...bőven jó. Hát az én ciklusom 28 és 34 nap között volt. Kalkulátorral kiszámoltam , hogy a legrövidebb és leghosszabb ciklushoz viszonyítva kb mikor kell peteérésnek lennie és így kaptam egy 10 napos intervallumot...ebben a 10 napban minden másnap együtt voltunk a férjemmel és sikerült is teherbe esnem 😊. Esetleg ezt a módszert kipróbálhatod...plussz a hőmérőzést hozzá. Drukkolok
2020. máj. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12-16 napos luteális az a normális. És bizony több sose baj a levesebb okozhat nehézséget :) 16 meg szuper szóval ne aggódj.
2020. máj. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De jó, most megnyugodtam :)


Kedves elso valaszolo: en is kalkulatoron szoktam beloni a termekeny idoszakomat es abban 2 naponta vagyunk egyutt..de eddig meg nem sikerult beletalalni :(

Neked hany honap alatt sikerult ezzel a modszerrel?

2020. máj. 14. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok. Hát konkrétan ezzel a módszerrel abban a hónapban amikor először csináltam. Szeptemberben szültem...sajnos babát nem hoztunk haza. 😖 November elején jött meg először...februárban lettem terhes. Akkor már volt viszonyítási alapom a ciklusomat illetően, hogy viszonylag rendesen beállt...az utolsó három vérzést vettem alapul. Így jött ki a 28-34 nap.
2020. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem is tudom mit mondjak, szívből sajnálom :(

Azóta sikerült újra teherbe esned? Első baba lenne?


Kitartást neked kedves elso!!

2020. máj. 14. 14:22
 6/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, ha jól latom akkor februar ota vagy ujra babas.

Szivbol kivanom h most minden rendben menjen!

2020. máj. 14. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!