Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk megtartani, de...

Szeretnénk megtartani, de jelenleg nem tudunk elköltözni?

Figyelt kérdés

Barátommal április 30-án voltunk együtt. Május 10-én kellett volna megjönnie, ezért ma vettünk egy tesztet. Ami nagy meglepetésre pozitív lett, pedig fogamzásgátlót szedek(jasminelle).

Mindketten szeretnénk megtartani, igaz nem terveztük. Másfél éve vagyunk együtt, tudom olyan kapcsolatba vállalnak legtöbben babát akik már több éve együtt vannak. Nekünk most így alakult. Lehet a korunk sem épp ideális(23,25) viszont mindketten jól keresünk. Ő jelenleg a mamájával él, én meg a szüleimmel.


2020. máj. 14. 13:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak a lényeget nem írtad le. Miért is nem tudtok elköltözni (össze), ha olyan jól kerestek?

Egyébként van rá pár hónaptól, ha megtartjátok.

2020. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés konkrétan? Hogy nem éltek együtt és össze akartok költözni? Keressetek albérletet. Nem sürgős, de addigra legyen meg, mire megszületik a baba.
2020. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
29%
Szia mi 6éve leszünk együtt augusztusba anyosomnál laktunk mikor 3 hónap után terhes lettem 3 évig laktunk anyosommal egy házban majd ő elköltözött mi maradtunk akkor csak a férjemnek volt keresete ami akkor kb 180ezer volt megtartottuk a babát mostmár kész nagy lány oktoberba lesz 5 éves mi augusztusba leszünk 6 éve együtt decemberbe tudtunk venni saját lakást ezzel csak azt akartam irni hogy akkor is voltak nehéz idők de a gyermekünk sosem nélkülözött mindent megkapot megkap nektek kell tudni hogy számithatok e valakire aki esetleg lakhatásba is amig nem tudtok venni esetleg sajátot:) azért irtam le a mi történetünk hogy lásd nekünk se volt egyszerü de kitartottunk s azota is boldogok vagyunk tavaly juliusba ősszeházasodtunk s harcolunk. :) gratulálok a babához kivánom hogy helyesen döntsetek :) sok sikert
2020. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%
Ha a szülők nyakára akartok gyereket vállalni akkor mind a ketten nagyon gyerekek vagytok még ahhoz, hogy gyereket vállaljatok.
2020. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem a szülők nyakára szeretnék szülni elhiheted. De a barátom egyenlőre nem akar összeköltözni velem. Én meg nem megyek albérletbe, szeretem a kertes házunkat.
2020. máj. 14. 14:45
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Tehát nem akar összeköltözni veled másfél év után de a gyerek hatalmas jó ötlet szerinted... :'D Ezt ugye te se gondolod komolyan?

Aki annyi elköteleződést se vállal, hogy együtt él veled annak hogy a francba jut eszedbe gyereket szülni???

2020. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hát pedig elvetetni sem fogom. Lehet majd idővel változik.
2020. máj. 14. 14:53
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
3as vagyok most láttom hogy irtad nem akar veled összeköltözni de gyereket meg akar ne haragudj de nagyon komolytalanak tünik a párod hogy akar segiteni a babánál?! Meg bármi más
2020. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

A szüleid mit mondanak?

Te mit szeretnél? Neked ez jó így? Téged nem zavar, hogy a gyerek nem fog együtt élni az apjával hosszú távon?

2020. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
98%

Semmi gond


Ezt a gyereket egyedül vállalod, ezzel legyél tisztában.


Az a férfi, aki nem akar a várandós párjával összeköltözni, az csak mondja hogy akarja a babát.

Mert nem meri vállalni, hogy nem..


Nem gond, csak ne kergess illúziókat, hogy megváltozok.


NEM FOG!

2020. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!