Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki ismer olyan hölgyet...

Örökbefogadás kérdése:

Ha valaki ismer olyan hölgyet aki teherbe esett de nem tudja a babáját megtartani írjon nekem. Mi több mint egy éve várunk babára mivel nekünk nem lehet és nagyon szeretnénk végre egy család lenni. Szerintetek sikerülhet így hamarabb babát kapni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert nagyon hosszú a procedúra. Ha örökbe akartok fogadni, akkor egy több éves tortúra elé néztek még akkor is, ha van egy konkrét hölgy, aki nektek akarja adni a babáját.
2010. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez úgy hívják hogy nyílt örökbe fogadás,gondolom arra gondolsz hogy megismerkednétek a terhes nővel.Szerintem egyáltalán nem lehetetlen ez a dolog,csak komolyan bele kell vágni.De szerintem nem itt, nézzetek komolyan utána.De szerintem ez az egy év még nem olyan sok ,még lehet neked is sajátod.
2010. jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már megvan minden papírunk túl vagyunk a procedúrán is. És nem lehet saját babánk ez tuti. Ezért lenne jó ha valaki esetleg aki nem tudja a babáját megtartani és netán olvassa-e sorokat felvenné velem a kapcsolatot.
2010. jan. 11. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia !

Az én véleményem az, hogy minden követ mozgass meg bátran: pl.baráti kapcsolatok,védőnő hálózat, ismeretség,TEGYESZ, Alapítványok, Egyesületekkel,csecsemő otthonokkal is érdemes a kapcsolatot felvenni ilyen esetben.

És SOHA ne add fel, mert ennek az útnak a végén biztos, hogy ott vár Rád a Gyermeked:-)))

Szia.

2010. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült révbe értünk és ezen az oldlaon találtuk meg a kislányunkat aki ma 5 hetes:)
2010. máj. 19. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!