Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk megtartani, de...

Szeretnénk megtartani, de jelenleg nem tudunk elköltözni?

Figyelt kérdés

Barátommal április 30-án voltunk együtt. Május 10-én kellett volna megjönnie, ezért ma vettünk egy tesztet. Ami nagy meglepetésre pozitív lett, pedig fogamzásgátlót szedek(jasminelle).

Mindketten szeretnénk megtartani, igaz nem terveztük. Másfél éve vagyunk együtt, tudom olyan kapcsolatba vállalnak legtöbben babát akik már több éve együtt vannak. Nekünk most így alakult. Lehet a korunk sem épp ideális(23,25) viszont mindketten jól keresünk. Ő jelenleg a mamájával él, én meg a szüleimmel.


2020. máj. 14. 13:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha felkészültél rá, hogy így egyedülálló anya leszel, hajrá. Sajnos a gyerek születés nem összekovácsolni szokta a párokat, hanem próbára tenni a házasságokat. Legalábbis az első időkben biztosan. De persze ha szeretnéd a babát és bírnád egyedül, akkor nyilván ne vetesd el. De azért ne tartsd meg, hogy hátha így a barátod majd összeköltözik veletek és boldog család lesztek. Mert erre igen kevés az esély. ☹️
2020. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%

Mindenképpen tervezd meg azt a verziót is, ha egyedül kell felnevelned. Csak a biztonság kedvéért.

Szerintem teremts olyan feltételeket, ami neked es a babának jó. Kezdj el ráhangolódni, babaszobát tervezni. Aztán kiderül, mit szól a párod, ő mit gondol. Beszélgessetek sokat, ne hagyjátok, hogy az idő majdmegoldja. Nektek kell megoldani.

Sok sikert!

2020. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%

,,Mindketten szeretnénk megtartani, igaz nem terveztük. "

Ha mindketten szeretnétek megtartani a babát, ő örömmel költözne össze veled.

Későbbi hozzászólásodban írtad, hogy majd idővel változik a hozzáállása.Ha nem változik akkor mi lesz?Lesz egy gyereked, akit nevelhetsz ő meg éli vígan az életét, max a gyerektartás utalásakor juttok eszébe.

Nem ti akarjátok együtt megtartani a babát, hanem TE szeretnéd megtartani.Amihez jogod van, elvégre keresel van egy szobád a szülői házba ahol élhettek, ha ezt szeretnéd tedd.De ne legyenek illuziók benned.A legtöbb 25 éves fiú nem szeretne apa lenni(tisztelet a kivételnek)

2020. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Elvileg azért nem akarja az összeköltözést, mert akkor nem tudná ápolni a mamáját. Nincs senki se aki vállalná, a szülei születésekor lepasszolták a mamájának. Én tudnám egyedül is vállalni a babát, de tudom hogy sok mindenrő le kell majd mondanom. De én ezt vállalom is. Biztos másképp fog hozzá állni ha megszületik. Mivel végig azt mondta hogy elvetetésről szó sem lehet. Ha meg nem hajlandó össze költözni magára vessen, mert én tuti nem fogom vinni a gyereket egyik helyről a másikra.
2020. máj. 14. 16:27
 15/25 anonim ***** válasza:
Szüleid mit szóltak? Támogatnak?
2020. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

És addig neki nem lesz normális családja, amig a mama él?

Miért nem mész te is oda, vagy kerestek helyet ahol neki is van helye

2020. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
79%
Ezt en se értem. Költözz a mamához, vagy keressetek olyan helyet ahol a mamának is van egy szoba. Probléma megoldva. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.
2020. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%

"Biztos másképp fog hozzá állni ha megszületik."

Sajnálom, kérdező, de ez hiú ábránd. Nem fog. Azt fogja látni, hogy tök kényelmes neki, nem változik az élete, nem kell éjszaka gyereksírást hallgatnia, meg úgy egyáltalán nem kell vele foglalkoznia, és mégis elmondhatja magáról, hogy apa.

Ha veletek akarna lenni, megoldaná a mama mellett is. Nem akar veletek lenni sajnos.

2020. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Igen, támogatnak. Szeretnék ha ott maradnánk velük. Én mondtam a páromnak hogy nem lenne e jobb ha a mama mellé felvennénk valakit aki a kaját leviszi neki, csekkeket intézi de azt mondta hogy nem ezért nem is erőltettem. Az is szóba jött hogy oda költöztetjük hozzánk, viszont azt meg a mamája nem akarta.
2020. máj. 14. 17:30
 20/25 anonim ***** válasza:
72%
Ertem ezeket kérdező. Az öregek ilyenek. Nem mobilisak már. A barátodnak azonban el kéne dönteni, hogy akar e veled családot vagy nem. Ilyen a legrosszabb kabaréban sincs hogy “apukának” nincs kedve a családjával élni, mert..... és itt a mert mindegy is. Erre nincs jó indok vagy kifogás. Ha akarja megoldjátok valahogy ha nem, nem.
2020. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!