Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk megtartani, de...

Szeretnénk megtartani, de jelenleg nem tudunk elköltözni?

Figyelt kérdés

Barátommal április 30-án voltunk együtt. Május 10-én kellett volna megjönnie, ezért ma vettünk egy tesztet. Ami nagy meglepetésre pozitív lett, pedig fogamzásgátlót szedek(jasminelle).

Mindketten szeretnénk megtartani, igaz nem terveztük. Másfél éve vagyunk együtt, tudom olyan kapcsolatba vállalnak legtöbben babát akik már több éve együtt vannak. Nekünk most így alakult. Lehet a korunk sem épp ideális(23,25) viszont mindketten jól keresünk. Ő jelenleg a mamájával él, én meg a szüleimmel.


2020. máj. 14. 13:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Miért nem költözöl te oda a mamájához?

Nem tudom milyen szinten kell gondozni, vagy van-e hely, megfelelő közeg, de akkor párodnak nem kellene eljönni, viszont együtt tudnátok élni.

2020. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
31%

Ne haragudj, de én sem hagynám ott azt az embert, aki felnevelt, mert hálával tartozom neki és kész!

Miért nem te költözöl oda?

2020. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Mert csak 1 szoba van, és a mi házunk sokkal nagyobb. Itt lenne jobb jövője a gyerekünknek.
2020. máj. 15. 19:02
 24/25 anonim ***** válasza:
40%
Hát pedig ő nem fogja otthagyni. Ezért nem kell a gyerekkel megpróbálni ,,megfogni" a pasit látod, mert ez lesz belőle. Csúnya koppanás.
2020. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy én a gyerekkel akarom megfogni?

Rendesen szedtem a fogamzásgátlót, de ha már így alakult nem szeretném elvetetni. Én nem kötelezem semmire sem. Tudom hogy szeret minket, de a mamája is fontos neki.

2020. máj. 15. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!