Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyszer negatív, aztán halvány...

Egyszer negatív, aztán halvány pozitív, és újra negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kérdésem az lenne, járt e már így valaki? és mi lett a vége?

4 napja tesztelek, ma vagyok a 12.DPOn. Mind a 4 teszt Predictor volt.

Első nap nagyon halványan, de időn belül pozitív. Másnap negatív, harmadnap megint halvány pozitív, ma ismét negatív. Vasarnapra nem várom.Szerintetek? (progeszteron pótlás miatt tesztelek korán)



2020. máj. 15. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de veled van a baj... ilyen korán pláne az ilyen tesztek mindent kimutatnak. Azt is ha elindul valami. Semmi meglepő nincs benne. Évente nem egyszer esik teherbe az ember, csupán mensivel távozik, mert nem sikerült beágyazódnia rendesen. Ilyenkor, ha kimaradt mensi előtt tesztel az ember tapasztalja ezt, hogy van egy két halvány pozi teszt, de nem erősödik, sőt negatív lesz utána. Leghamarabb pont 12. dpo-tól van értelme tesztelni, de akkor is mensiig bármi lehet.


Másodszor... a vizeleted nem tudod ugyan olyanra koncentráltan előállítani. És, ha még túl kevés a hcg és nem elég koncentrált a vizelet, akkor lehet még ilyen, hogy negatív a teszt.


Légy türelmes, két nap múlva tesztelj, ha pozi lesz baba van, ha nem akkor csak egy kémiai volt.

2020. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj és azt kihagytam, hogy progipótlást is úgy kéri a doki, hogy elmaradt mensi után pozitív teszt esetén. Nem azon az egy két napon fog múlni... Nekem is kellett a pótlás, azért állítom, hogy butaság arra fogni.
2020. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Tudom hogy korai, már türelmetlen vagyok. Már szedem a progeszteront,illetve alkalmazom hüvelyben. orvosom peteéréstől javasolta. Így is lehet kémiai? Vagy esetleg ez zavar be a tesztnek?

2020. máj. 15. 19:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nem zavar be a tesztnek. Kémiai így is lehet, hiszen nem tudhatod, hogy csak a progi e a gond éppen. Van mikor nincs gond, csak maga a sejtecske életképtelen. Kitartás és sok sikert!
2020. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. máj. 15. 20:04
 6/13 anonim ***** válasza:

Jan. 29-én 30 percen belül negatív teszt, kidobtam a kukába. Pár óra múlva újra megnéztem egyértelműen pozitív volt de újra kidobtam, gondoltam másnap reggel ismétlem. Másnap reggeli teszt (30-án) negatív órák múlva is. 31-én megint teszteltem az meg pozitív lett. Utána minden nap kicsit erősebb lett (Facelle kazettás tesztek voltak)


20 hkm

2020. máj. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, és Gratulálok Neked a Babához! :)

Nekem mensi sehol, 3 napja késik. Tesztek időn túl halványak. De gondolom az nem számít. :(

2020. máj. 20. 12:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Késésnél igen sajnos az nem jó.. már szépen időn belül kéne legyen pozi.
2020. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kaptam délutánra időpontot szerencsére, majd kiderül mi a helyzet. Remélem nem ciszta. :(

Akármi is lesz, megírom majd, hátha egyszer valakinek hasznos lesz :)

2020. máj. 20. 14:23
 10/13 A kérdező kommentje:

Kémiai terhesség volt. :(

Azért lettek halvány tesztek. :(

2020. máj. 20. 19:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!