Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyszer negatív, aztán halvány...

Egyszer negatív, aztán halvány pozitív, és újra negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kérdésem az lenne, járt e már így valaki? és mi lett a vége?

4 napja tesztelek, ma vagyok a 12.DPOn. Mind a 4 teszt Predictor volt.

Első nap nagyon halványan, de időn belül pozitív. Másnap negatív, harmadnap megint halvány pozitív, ma ismét negatív. Vasarnapra nem várom.Szerintetek? (progeszteron pótlás miatt tesztelek korán)



2020. máj. 15. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#6


Én is jártam így egymás után 3 hónapon keresztül (okt-dec)a jelenlegi terhességem előtt - egyértelmű pozitív tesztek sajnos időn túl és nem is erősödtek majd szép lassan már nem volt második csík időn túl sem. Pár nap késéssel meg is jött. Pl most decemberben 30-án kellett volna megjönnie de akkor már volt pozitív tesztem. 31én megjött egy napra aztán mint amit elvágtak. Még jan 3-an is pozitív volt a teszt, aztán 4én már negatív. Utána mikor január végén ismét pozi lett el se akartam hinni azért dobtam ki a kukába mert már megszoktam hogy kémiai ilyet csinál. Aztán még 3 hétig teszteltem minden nap mire a tesztvonal erosebb lett, szinte hihetetlen volt

2020. máj. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

És akkor hány hetes voltál, mikor dokihoz mentél? :)

Nekem most azt mondta, hogy ha eltelik újra az egy év, akkor ismét meddőnek leszek nyílvánítva, és kezdődik újra a kivizsgálás. Lehet hogy ezt kellett az arcomba mondani ahoz, hogy egy kicsit leakadjak a témáról, kisfiam is 2és fél év után sikerült, HSG utan. Már én is hihetetlennek tartanám ha végre pozi lenne rendesen a tesztem :(

2020. máj. 21. 10:38
 13/13 anonim ***** válasza:

#6


Én is pont a meddőségi kivizsgálást kezdtem volna meg (vártam hogy megjöjjön hogy februárban tudjak menni a vérvételre a Synlab-hoz). A párom elment spermavizsgálatra másnap kezemben volt a pozitív teszt 😅. Mikor orvoshoz mentem 6 hetes és 3 napos volt a kislányom bár én azt hittem egy héttel nagyobb lesz de azóta is 1 héttel kisebb mint a mensitől számolt kora

2020. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!