Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit kiszakadt ovszer?

Kicsit kiszakadt ovszer?

Figyelt kérdés

24 eves vagyok, parommal egyutt voltunk es ovszerrel vedekeztunk viszont az elszakadt egy apro reszen (nem az aljan a spermahsaknal hanem arrebb igazabol nem is nagyon ertem hogyan ott)..

Es a lemyeg h azonnal eszrevettuk es abbahagytuk a dolgot

Persze a kozeleben sem voltunk a vegenek mert ez az elejen volt elegge megakasztotta sajnos az egeszet (szoval nem is ment el egyaltalan de amugy sem tartottunk meg ott)

ugy tudom szamit h elotte voltunk-e egyutt rovid idovel (aznap) de nem, elso aktus volt (napok ota) es volt elotte persze pisilni a parom (egy nogyogyaszati portalon olvastam h elovaladek miatt szamithat ez elvileg)

remelem ebbol nem lesz baj, szerintetek?



2020. máj. 18. 20:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
oh es a ciklusom 5.napja volt epphogy elmult a mensesem aznap ezt ki felejtettem
2020. máj. 18. 20:48
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Irtó kevés az esélye, szinte nulla. De ha késne az esedékes menzesz, azért lőj el egy tesztet, előbb ne.
2020. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
igen ezt terveztem is h ha nem jon idobe akkor teszt
2020. máj. 18. 21:18
 4/16 anonim ***** válasza:
32%

Előváladéktól is teherbe lehet esni, bár minimális az esélye.

Ha aggódsz menj el a nőgyógyászodhoz, ír fel neked egy tablettát ami fogamzásgátló jellegű, csak sokkal erősebb, de utána nem kell idegeskedned az esetleges nem kívánt terhesség miatt. 🙂

2020. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Szinte nulla az esélye annak, hogy teherbe esel, nem kell gyógyszert beszedni, se semmi. Életem tovább az életed, ahogy eddig is.
2020. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
koszi h ilyen gyorsan valaszoltatok mentek a zold kezek!
2020. máj. 18. 21:43
 7/16 A kérdező kommentje:
es egyebkent fogamzasgatlo tabit szedtem ezelott 5 evig es 2 honapja hagytam kb abba ha esetleg dz szamit bar nem hinnem
2020. máj. 19. 09:46
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Jaaaj Istenem!24 éves vagy,nem 4.Hogy lehet ekkora baromságot kérdezni!NEEEM LESZEL TERHES!
2020. máj. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó én sem tartom valoszinunek de annyi szinte mar mar hihetetlen story kering a neten ilyenekkel kapcsolatba hogy el bizonytalanodtam teljesen
2020. máj. 22. 13:56
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Igen van mindenféle,de kb olyan sztorik amiknek az esélye 1 a millióhoz!Egy szóval ritkák!
2020. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!