Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt gyakran száradás...

Facelle teszt gyakran száradási csíkos? Képek lent.

Figyelt kérdés

Ma van a nem várt napja. Eddig még semmi, nem is érzem h megjönne. Ez a reggeli tesztem.


[link]


[link]


Én ezt most negatívnak venném pláne h száradás után lett ilyen. És tuti h 5 perc után száradt meg ennyire. De ez a teszt ilyen “megbízhatatlan”? Csináltam már egy pár tesztet életemben de soha egyik se volt száradási csíkos mikor bőven időn túl ránéztem. Vélemények?


2020. máj. 24. 07:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem jó a link. Újra próbálkozom
2020. máj. 24. 07:35
 2/13 A kérdező kommentje:
2020. máj. 24. 07:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Én látom hogy mire gondolsz, de nem tudom. 😁 Amíg nem jön meg van esély. Tesztelj újra 2 nap múlva, predictor earlyt nagyon dicsérik.
2020. máj. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Az szerintem nem száradási csík 😊...nekem az első tesztem hasonlóan halvány lett és már 14 hetes a pocaklakóm. 😊
2020. máj. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Fura nekem is ez a csík. Így is vehetem nem száradási csíknak h időn túl lett ilyen? Úgy tudom időn túl nem értékelünk tesztet
2020. máj. 24. 08:12
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem időn túli pozitív lett 2 nap múlva időn belüi pozitív. Predictor early tényleg jó teszt. Próbáld ki, aztán sok sikert. :)
2020. máj. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi 😊 volt itthon predy de előző ciklusban elhasználtam, persze akkor időn túl is hómező volt 😅
2020. máj. 24. 08:40
 8/13 anonim ***** válasza:

A legutolso facelle tesztem nekem is szellemcsikos lett. En is mindig facellevel teszteltem, soha nem volt szaradasi csikos eddig. Szaradas utan jelent meg pont olyan csik, mint neked. Nem mertem magam bele elni, de azert titkon remenykedtem hatha... Sajnos megjott masnapra :(

Bizom bene, h neked szep pozi lesz par nap mulva, es nem jon meg. :)

2020. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó 😔 én se jártam még ezelőtt így. Hat kiváncsi leszek. Két nap múlva újra tesztelek ha addig nem jön meg
2020. máj. 24. 09:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nappal nem várt előtt ilyen volt. Egyszer baba lett belőle egyszer meg kémiai volt. Tehát vagy vagy, de valami elindult. Szurkolok!
2020. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!