Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet ilyen hamar...

Szerintetek lehet ilyen hamar tünetem?

Figyelt kérdés

1 hét van még a nemvártig.

8 hónapja próbálkozunk de ilyet még sose éreztem, egyik hónapban sem.

Iszonyatosan fáj a cicim,majd le szakad. Olvastam hogy kora terhes tünet is lehet akár.

De létezne hogy nemvárt előtt 1 héttel már ennyire fájna?

Szerintetek ha ezt érzem, s tényleg baba lenne, mikor teszteljek?


2020. máj. 24. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez pms. Ilyen korán nincs terhestünet. Az első tünet a kimaradt menzesz.
2020. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is gondoltam rá, de akkor eddig miért nem volt sose?

Mármint mellfájdalom?

2020. máj. 24. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most szeretnél babát jobban figyelsz a testedre. Lehet eddig is fájt amióta menstruálsz, csak nem figyeltél rá.
2020. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet...akkor ez a hónap se sikerült 😔
2020. máj. 24. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem biztos honnan jött most ez? Egy hét és kiderül legyél türelemmel.
2020. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Hat itt mindig ezt mondjak hogy ilyen korán nincs terhes tünet. De nekem is ugyanez volt. Majd leszakadt a mellem. Ráadásul a “peteeresi görcsöm” nem múlt el és átment pms görcsbe. Persze azt aláírom, hogy tünetből nem lehet megmondani előre mert nagyon hasonlóak de az nem igaz, hogy nincs tünete a terhessegnek korábban is. Nekem se fajt életemben annyira a mellem és en nem is meséltem be magamnak mert nem várt terhesség volt szóval...

De egy hét múlva megtudod, hogy csak fura pms vagy terhesség.

2020. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bármi. :) Ha eddig nem fájt lehetsz akár terhes is vagy ténykeg csak pms. De reméljük az előbbi! Nekem mindig fája mellem, van hogy mensi előtt egy van hogy két héttel. De olyan is előfordult hogy egyáltalán nem fájt, mégis megjött. Most persze megint fáj 2-3 nappal előtte.
2020. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!