Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátommal előző mensi előtt izgultunk kicsit, mert nem jött meg időben, egy hetet késett és a 35.napon jött meg. Teljesen normális volt minden. Igaz most csak hat napig tartott, és kevesebb volt mint szokott, de hát vannak ilyen ciklusok. Ma reggel csináltam egy tesztet a biztonság kedvéért. 30 nappal ez előtt volt az aktus, gondoltam 1 hónap, most már csak biztos eredménynek kell lennie. Főleg, hogy meg is jött, nem is gondoltam semmire. A teszten nagyon halvány a második csík, nem is pirosodott be meg semmi, csak mintha szellem csíkos lenne. Sajnos nem egy ilyenbe belefutottam már. Vélemények? Köszi előre is :)

2020. máj. 25. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

“Csak” hat napig tartott???


Mellesleg mindegy hogy kevés volt vagy nem volt kevés, főleg ha hat napig tartott akkor az menstruáció. Az a teszt lehet hibás, vagy csak a második csík helyét látod...stb.

Csinálj másikat pár nap múlva, de szerintem nem vagy terhes.

2020. máj. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Véreztél, teszted negatív. Mi a lófarokért lennél terhes?
2020. máj. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Képét tudsz csatolni a tesztről? Bár egy hónap után erősnek kellene. !
2020. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, erősnek kellene már lennie, főleg hogy 1 hetet késett is mellé, és az nap reggel is csináltam tesztet amelyik nap délelőtt megjött. :) próbálok fotót készíteni, az a baj, hogy nem valószínű, hogy a képen látszani fog bármi is. Hogyan kell fotót csatolni amúgy?
2020. máj. 28. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ide tudod feltölteni.

2020. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!