Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félidőben pozitiv terhességi...

Félidőben pozitiv terhességi teszt barnázas után egy nappal mitől lehet?

Figyelt kérdés
[link]

#terhességi teszt #Félidőben
2020. máj. 25. 10:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 A kérdező kommentje:
Én már a teszteknek az a vicc nem is hiszek ..majd ha látom a monitoron addig csak bízom és örülök míg pozitiv 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️Kezdek belefaradni.
2020. máj. 26. 21:28
 52/85 anonim ***** válasza:
Szia. Most látom a kérdésed. Nálam is pont ez volt. Erős menzesz utána pozitív teszt csak nekem erősödött a csík. Nem találtak a petezsákot keresték 2 naponta a hcg pedig szépen duplázodott ahogy kell a dokim el ment síelni én meg ott maradtam majd rosszul lettem és ki derült hogy a bal petevezetékben bújt el így mire oda jutottunk ki is kellett venni késő volt már. Menj el egy jó orvoshoz ne hagyd magad lerázni. Életveszélyes a méhenkívüli terhesség.
2020. máj. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is! :(
2020. máj. 27. 10:34
 54/85 anonim ***** válasza:
Mivel az előző mensi előtt negatív volt a teszt, így még belefér, hogy nem látott az orvos semmit. Remélhetőleg jó helyen bukkan fel a következő uh-n. Figyelgesd magad és ha rosszul vagy, azonnal orvos.
2020. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:

Hú kérdező. Idegőrlő lehet, az biztos.

Szívből kívánom, hogy végül minden rendben legyen!

Kitartás

2020. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom nektek tényleg sok erőt adtok! Ma is hívtam 3 dokit mind azt mondta nem tud fogadni két hétnél előbb 😂mondom köszi akkor marad hogy figyelem magam meg magnézium Gynositol és Femibion... aztán tesztelgetek változik e valami . Mai clearblue is 2-3 hetet is a másik fajták is pozik 🤷🏻‍♀️
2020. máj. 27. 13:48
 57/85 A kérdező kommentje:
Csak nem méhen kívüli ha a dokik így letojják hiába meséltem minent mindegyiknek. Bízom és várok 🤦🏻‍♀️
2020. máj. 27. 13:49
 58/85 anonim ***** válasza:
Simán lehet jó helyen. Ha 8án vagy 9én volt az aktus, akkor ma még csak 17-18 nappal vagy utána. Persze, hogy nem látbnak semmit.
2020. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ebbe azért ne kapaszkodj, hogy a dokik leszarják az egész sztoridat. Ők csak annak hisznek, amit maguk látnak.

Én a helyedben addig mennék magán orvost keresve, míg valamelyik fogad.

2020. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 A kérdező kommentje:
Még figyelek mert ma csak feszül a mehem de folyas nincs 🤷🏻‍♀️ Bízom benne,hogy jó helyen van ha van. Meg azt mondta ha méhen kívüli lenne azt se làtná még
2020. máj. 27. 14:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!