Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félidőben pozitiv terhességi...

Félidőben pozitiv terhességi teszt barnázas után egy nappal mitől lehet?

Figyelt kérdés
[link]

#terhességi teszt #Félidőben
2020. máj. 25. 10:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék hcg vérvételre. Egyik nap majd rá két napra. Ha megfelelően növekszik az bíztató lehet. De ugye mivel nem tudod pontosan, végül is mikor fogant, így nem tudjuk, hogy már kellett volna látnia valamit a dokinak vagy sem. Mert a teszted amilyen lett, kb 1 héttel (elmaradt) mensi utáni állapotnak felel meg. Akkor pedig már minimum felritkulás, jobb esetben petezsák szerűség már látszik. Nekem csak ezért fura kicsit a dolog.
2020. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 A kérdező kommentje:
Igen összegezve ugyan ezt érzem . Vervetelre merre induljak ?
2020. máj. 27. 16:11
 63/85 anonim ***** válasza:
100%
Synlab, vagy Centrumlab, magán vérvétel 3000 forint és aznap megkapod az eredményt.
2020. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 A kérdező kommentje:
Voltam dokinal SOS bevállalt egy de okosabb nem lettem ... korai terhesseg lehet tesztek miatt amit meg nem latott aztán lehet vetélés a nemrég volt menses miatt de ha éjjel rosszul lennék kórház mert életveszélyes ha méhen kívüli . Közben van egy vagy tuszo vagy ciszta a petefeszkemben🤷🏻‍♀️Holnap reggel 7re kórház UH 🤦🏻‍♀️
2020. máj. 27. 20:31
 65/85 anonim ***** válasza:

De jól tetted, hogy elmentél. Hàl’Istennek fogadott is. Legalább lesz ultrahang holnap reggel. Nem kell várni.

Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz a vége!

Hogy érzed magad?

Már csak pár óra, lehet holnap többet látnak! 🤞

2020. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok a háttérből, írj holnap! Addig is pihenj!
2020. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még nem látszik a petezsák, hisz 4-5 hetes elvileg. A ciszta pedig lehet sárgatest ciszta, ami a progeszteront termeli, a terhesség elején szokták látni.
2020. máj. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 A kérdező kommentje:
Na uh -n nem látnak terhességet most vérvételre várok ahogy elnézem egy fel napot 😂méhen kívüli vagy kicsi eddig ezek valoszinubbek
2020. máj. 28. 07:47
 69/85 anonim ***** válasza:
Mondtad nekik, hogy 4-5 hetes lehet, mert elég lehetetlen időpontban fogant? Simán belefér, hogy nem látják még. Én is így jártam a lányaimmal az első uhn.
2020. máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 A kérdező kommentje:
Adna a jó isten ❤️❤️❤️
2020. máj. 28. 08:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!