Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van e rá esély hogy a megszakí...

Van e rá esély hogy a megszakításos módszerrel teherbe essek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 12:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen kb 30%. (Ez azt jelenti,hogy a csak megszakításos módszerrel védekezők 30 %-a esik teherbe 1 éven belül.)
2010. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen! Ez annyira alapdolog...
2010. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

30% :) sokkal kevesebb nyugi!


Ha tapasztalt a pasid max annyi esélyed van mint annak aki óvszert húz!

Ne aggódj, elég biztonságos módszer...de ugye ne kísértsd a sorsot mert aki nem akar terhes lenni az tuti az lesz :)

2010. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
teherbe eshetsz......de nem valószínű....főleg ha már mondjuk 3.5 éve így védekezel :)))) csak példát mondtam :)
2010. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem sok esély van rá, ha a pasi jól csinálja, időben kiszáll. Mi évekig védekeztünk így, és csak akkor lettem terhes, mikor már élesbe ment.

Viszont nem is a legbiztonságosabb mód, ha nagyon nem akarsz még babát, válassz inkább más módszert.

2010. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Azért ez nagyon függ a férfitól is. Nem attól, hogy mikor száll ki,hanem, hogy mennyi spermát tartalmaz az előváladéka,ami nagyon különböző lehet egyénenként.

Ha nem akarsz terhes lenni,akkor használj valamilyen megbízhatóbb fogamzásgátlási módszert.

2010. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Neked minden nap pete érésed van, minden nap kétszer szexelsz a pasiddal és mindig befolyik?....hmmmm érdekes:)
2010. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ugyan nem egészen értem az előttem szólók miről beszélnek, de az előváladékrólvan szó.Nem az ejakulációról.Előváladékpedig végigvanés tartalmaz/hat spermiumokat is. Azok pedig az aktusnál a méhszájra kerülnek.

Tehát szerintem ne ajánlgassuk, hogy "csaknyugostan, nekünk is bevált" hiszen lehet, hogy az egyik férfi előváladéka nem,de a másiké elegendő spermát tartalmaz. Ha valaki nem akar terhes lenni, akkor gondoskodjon róla, hogy ne legyen.

2010. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen tartalmazhat, de mennyit? Nagyon kevset ahhoz, hogy ütőképes legyen. Egyes férfiak, akiknek alacsony a spermiumszáma, nem megtermékenyítőképes, akkor az előváladék mért képes rá? Mert ha van is benne, elenyésző. Szerintem inkább azon múlik, hogy a férfi mennyire van észnél. Elég egy másodperccel később kivenni, és már ott a baj. Evvel nem vitatkozni akarok, nem a legbiztonságosabb forma, ezért ha nem akarnak babá, válasszanak más formát.
2010. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én se vitatkozom, nézd meg a statisztikákat. A férfiak 20%-ának az előváladéka (elsősorban fiataloké) annyi spermiumot tartalmaz mint egy csökkent,demég fogamzóképes férfi ejakulációs váladéka. És ez leginkább 25 év alattiakra igaz.Akik megpróbálnak így védekezni. Mer ugye az idősebbnek már több esze van. Elvileg.
2010. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!