Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van e rá esély hogy a megszakí...

Van e rá esély hogy a megszakításos módszerrel teherbe essek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 12:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a statisztika, az nekem nem mond semmit. nekem nagyon sok ismerősöm alklmazta ezt a formát, és nm volt belőle gond soha, pedig fiatalok. Nekem ez úgymond nagyobb bizonyíték, mint a statisztika. Szerintem akinek így mégis becsúszott, ott a pasi nem vigyázott eléggé. Ezért is gondolom úgy én is, hogy azért biztosnságoabb módszert kéen választani annak, aki nem akar terhes lenni. Kérdező, te hány éves vagy? És nagyon nem szeretnétek még babát?
2010. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%

Ugye ezt a kérdést nem (Ő) írta ki?

(tudjátok KIRE gondolok...)

2010. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
igen, szerintem Ő ....akit nem nevezünk nevén :) :P
2010. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek így lett babája.:/
2010. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ezt nem én írtam ki....tudjátok ki vagyok.
2010. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,m 25 éves vagyok, még nem szeretnénk babát, de ha jönni akar sem baj.
2010. júl. 30. 17:47
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia, mi lassan 6 éve "védekezünk" így, és még nem lettem terhes. Én is azt mondom, hogy ott a pasi nem vigyáz eléggé, ahol becsúszik a baba. A nőgyógyászom viszont azt mondta, hogy 10%-ban véd csak a megszakítás a nem kívánt terhességgel szemben, de mint mondtam nekem 100%-védelmet nyújt a mai napig...


Remélem nálad az lesz amit szeretnél

2010. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

1 a kérdező nem cáfolta meg amit írtam(nem írt arra,hogy ő írt volna ki másik ilyen kérdést is)

2 ez a kérdező is 25 éves,és nem most akarnak babát,de ha becsúszik az sem lenne baj


szóval szerintem "Ő" az .....


nem unod még a kérdésed folytonos kiírását?

mert nekem már kicsit unalmas:((

2010. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
ha unalmas számodra akkior ne írj nekem. nem értem meg az ilyen embereket :S
2010. aug. 2. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!