Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyik teszt halványabb, másik...

Egyik teszt halványabb, másik erősebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap délután teszteltem először pozitívat Gabriellel és Expecttel. A tanácsokra hallgatva ma reggel is teszteltem. Az Expect halványabb lett a tegnapinál, a Gabriel viszont sokkal erősebb, de még így is halvány.

Ilyenkor mi lehet?


( https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..



2020. máj. 27. 15:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

De mi értelme ennek a tesztelgetésnek? Ráadásul nem is egyformával. Totál feleslegesen pörögsz ezen!

Egyik teszt ilyen, a másik olyan, nem lesz egyforma erősségű mind.

Terhes vagy, még korai a terhesség, ha elmész most dokihoz, még szívhangot nem fog találni, csak max. petezsákot.

Nyugodj meg, pihenj sokat, szedjél magne b6-ot!

Sajnos ha méhen kívüli vagy kémiai terhesség, a tesztelgetéssel nem tudod megakadályozni. 6 hétnél hamarabb nincs értelme dokihoz sem menni, viszont betöltött 6 hetesen már elég valószínű, hogy szívhang is lesz. :-)

2020. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
7 hetes voltam és elment a baba....nem írtam, hogy hány napja késik, nem kell ítélkezni.
2020. máj. 30. 20:43
 13/19 anonim ***** válasza:

Figi, nekem is volt vetélésem. Nem ítélkezem! Viszont tényleg nem használ, ha nem tudod mással kitölteni a gondolataidat. Ha neked rendeltetett az a baba, akkor meg fog születni, ha nem, akkor annak oka van. Nagyrésze a vetéléseknek valami durva genetikai összeférhetetlenség miatt van, súlyos betegség, kromoszóma eltérés, súlyos szervi bajok, természetes szelekció.

Tudom, nehéz elfogadni és objektívan szemlélni ilyenkor a dolgokat. Egyszerűen csak azt látod, hogy mindenkinek összejön, egyedül neked nem.

De hidd el, hogy hamarosan te is babázni fogsz! Csak jótanácsként írtam le, kérlek, nyugodj meg!

Remélem hamarosan egy doki megvizsgál és megerősít benne, hogy minden rendben és te is a boldog kismamák táborát erősíted majd! Boldog babavárást!

2020. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok ebben én is, hiszen így is az első próbálkozós hónapban sikerült. Nagyon sokat hallottam róla, hogy ilyenkor hamar és egészségesen sikerül a második terhesség :)
2020. máj. 30. 22:39
 15/19 anonim ***** válasza:
Erősödik szépen?
2020. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Mint mondtam elment a baba
2020. máj. 31. 15:09
 17/19 anonim ***** válasza:
Jaj, én úgy értelmeztem, hogy ez előtt történt a vetélés. Sajnálom :(
2020. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Majd legközelebb, pozitív vagyok :)
2020. máj. 31. 16:37
 19/19 anonim ***** válasza:
Sikerult azota, kedves kerdezo?🥺
2023. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!