Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Corax ovulációs teszt tegnap...

Corax ovulációs teszt tegnap erősebb, de nem pozitív, ma még halványabb. Hogy lehet?

Figyelt kérdés

12. ciklus napon vagyok. Erősödött a csík az ovulációs teszten. Azt hittem ma már pozitív lesz, erre halvanyodott. Volt valaki így? Mar megvolt az Ovuláció csak pont nem akkor teszteltem vagy még nem volt es folytassam? Átlagban 26 naposak a ciklisaim. Itt a 3 tesztem, amin látszólag erősödött. A negyediket nem fotóztam le, de kb olyan, mint a masodik.


[link]


2015. okt. 23. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
szia.énis hasonloan jártam. vagy nem mutatta ki az ovut, vagy előbb volt az ovu, szerintem. probálj meg mellé hömérőzni
2015. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ! Folytattam a tesztelést. Most megint erősödik, szúr a jobb oldalam es tojás fehérjés a nyákom. Még az is lehet, hogy most lesz az ovulacio...
2015. okt. 25. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!