Ugye ez nem kémiai?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban volt egy kémiai terhességem, két halvány pozitív teszttel. Most félek, nehogy ez is az legyen. Akinek van tapasztalata a témában, megnezné a teszteket?

[link]



2020. máj. 28. 08:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de addig kémiairól beszélünk, míg nem késik. 13dpo nem számít késésnek.

Amúgy szép erősek, gondolom 10-es erősségűek.

2020. máj. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Igen tizesek. Nemvárt napja holnapután van.
2020. máj. 28. 08:15
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Reménykedjünk :) És nem elkeseríteni akarlak, benne van a pakliban.

Viszont nagyon pozitív, hogy ilyen hamar van újra pozi teszted!

Nagyon szorítok!

2020. máj. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Első jól írja, a nem várt napjáig bármi lehet. Viszont pozitív, hogy erősödik a teszt :) Azért az ritkán jellemző kémiaira. Légy optimista :) Nekem kémiainál pl nem volt ilyen erős tesztem, mindegyiken látszott, fotózni lehetett, de nem erősödött és elég halványka volt. Majd egy nappal hamarabb meg is jött XD Minden olyan volt mint első terhességemnél, akkor is korán teszteltem pozit és tünetek is voltak, meg most is... A különbség, hogy akkor nem várt napján erősebbet teszteltem :D Nekes id szépen látszanak és megfelelően erősödnek a tesztjeid, én a helyedben most nem aggódnék :)
2020. máj. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a bíztatást!

4es, kémiainál nekem csak 1 halvány predictorom és egy halvány clearbluem volt, 12 és 13 dpon. Aztán 14en már semmi nem látszott. Én is abban reménykedem, hogy mivel erősödik, talán szerencsém lesz. Egyébként most nulla pms tünetem van, csak petefészek szurka. Egy héttel mensi előtt mindig leszakad a mellem (kémiainál is így volt), most viszont nem is érzékeny.

2020. máj. 28. 08:48
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Nekem volt olyan kémiaim, ahol nagyon erős pozitív lett a teszt. Ebből sajnos nem lehet megállapítani, de szurkolok, hogy ne az legyen.
2020. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Szia! Én is holnap utánra nem várom, illetve az a max.

Nekem eddig két negatív xepilem van es egy predictor ami ilyen.

[link]


Izgulunk együtt? 😀

Bar neked szerintem nagyobb az esélyed.

2020. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
A Predictorod neked is szép, Utolsó. Az x-epil sokaknál csak késés után mutat pozitívat.
2020. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

7es,naná :D

Elvileg nekem is szombaton van a napja... Vannak tünetei?

2020. máj. 28. 10:22
 10/27 anonim ***** válasza:

Igazából már nemtudom hogy bekepzelem e vagy sem😀 van már egy másfél éves kislányom, és nála éreztem a beágyazódást, görcsölt a hasam. Most is kb az aktus után 9-10 nappal pár napig görcsöltem. Plusz most is már pár napja, meg éreztem hogy van egy ilyen pisilni kell érzés, de közben nem kellett. A kislányomnál is ez volt.

Bár akkor tervezett volt. Most egyelőre megszakítással védekezünk, de amikor volt a peteérés, együtt voltunk es lehet történt egy kis baleset, amit nem bánnánk, csak élesben még nem akarunk próbálkozni, majd pár hónap múlva.

Szóval bármi lehet 😀 remelem nem csak bekepzelem..

2020. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!