Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhességnél...

Méhen kívüli terhességnél ugyanúgy erősödik a teszt?!

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 14:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek volt sajnos, igen, napról napra szépen erősödtek a tesztjei.
2020. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt pár hónapja. :((.. Mindennap duplázódott a hcg. Kórházban voltam vele és 2naponta vettek vért, azért tudom. Azt várták hátha elmegy, de nem.
2020. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnalom 2-es, kivanom h minél előbb teherbe ess! :(
2020. máj. 29. 21:38
 4/21 anonim ***** válasza:
Igen nekem is most volt márciusban. Laparoszkopia lett a vége. De felesleges ilyesmin idegeskedni hogy vajon az e.
2020. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Igen sajnos. Nekem is volt 4 éve. A műtét napján több mint 5000 volt a hcg (nem duplázódott de növekedett ebből jöttek rá hogy méhen kívül van mert uh-n nem látták)
2020. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy neked nem lesz az és köszönöm a jókívánságodat. A többieknek meg én is sajnálom nagyon. Nekem még a petevezetékem is eltávolításra került sajnos. Még kevesebb esély :(( .. de csak annyi pozitív van benne, hogy legalább tudom, hogy összejöhet. Azért majd írj, hogy mi veled. Drukkolok neked nagyon!


2es voltam! :)

2020. máj. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Sajnálom tényleg, hogy így jártatok! :( én még csak 4+3 hetes vagyok, csupán aggódom, mert tüneteim alig-alig vannak :( a tesztjeim viszont nagyon eros pozitivak
2020. máj. 30. 10:25
 8/21 anonim ***** válasza:

Azzal nincs semmi baj! Te vagy a szerencsésebb fajta :) .. Ennek örülj, jó lesz az. Nekem a méhen kívülinél , erős derékfájás, aranyér és pecsételő vérzésem volt.. A jobb oldalamon volt és azon oldalon nem is tudtam feküdni. Szóval, ha az lennél azt éreznéd. Nem lesz gond, hidd el.

2es! :)

2020. máj. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
2es válaszolónak üzenem ezt nekem is ki vették a pete vezetéket, attól sikerülhet a baba mert én is terhes vagyok épp 😊 és jó helyen van végre es minden a legnagyobb rendben van. Igaz 2 és fél hete 4 hetesnek mondott a dokim üres petezsákkal tegnap előtt mentem vissza és 9 hetes vagyok szívhanggal. 😊
2020. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Drukkolok Nektek, hogy akár 1 petevezetékkel is, de minél előbb sikerüljön a baba ❤️❤️❤️ Utolsó Neked szívből gratulálok! 🥰
2020. máj. 30. 10:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!