Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt üres petezsák,...

Akinek volt üres petezsák, terhességi tünetek ugyanugy jelentkeztek, mint rendes terhességnél?

Figyelt kérdés
Nekem két éve volt üres petezsákom de akkor a pozi teszten kivül nem volt tünet. Most 6hetes vagyok de csak a gyomrom ég néha. Van egy Kisfiam vele folyamatosan égett a gyomrom és hánytam is. Jövőhéten megyek orvoshoz. De azon kattog az agyam , hogy megint üres lesz. Szerintetek mennyi az esélye?

#petezsák #Üresb
2016. máj. 13. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Enyhébbek lehetnek a tünetek

Egyén függő mint a normális terhesseg eseteben

2016. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a műtét reggelén is hánytam, mint előtte minden nap. 😟
2016. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hogy most nincsenek "tipikus" tüneteid, valójában semmit sem jelent. Nincs két egyforma terhesség.

Két kisfiam van. Az első terhességet végighánytam, rengeteget fogytam, és a sósat kívántam. A másodiknál sosem voltam rosszul, édeset kívántam, és a harántfekvés miatt szétnyílt a hasizmom és megnyílt a szeméremcsontom.

Fél évvel a második baba előtt volt egy missed ab.-om kromoszómahiba miatt; 9.héten halt el a magzat.

Probálj arra koncentrálni, hogy minden rendben, pusztán csak nincs 2 egyforma terhesség.

Szorítok neked.

2016. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek, hogy irtatok.

Azota sincs hányingerem. A gyomorégés is elviselhető. A mellem is épp , hogy feszül.

2016. máj. 14. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendben volt minden?
2019. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen! Januárban volt 2 éves s kislányom! 😉
2019. máj. 5. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!