Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek 31.-én volt az...

Szerintetek 31.-én volt az ovulációm vagy még nem volt (hőgôrbe alapján)?

Figyelt kérdés

Ilyen jelenleg a gôrbém:

[link]


Az tuti, hogy nem 24.-én volt, még a 28.-át gondoltam, hogy akkor volt, de nem ment feljebb a hőm. (Szerintem az alaphőmet is túl magasra húzta.)



2020. jún. 1. 11:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jó esély van, hogy sikeres ciklus legyen! Ha 14 napig szépen fenn van a hő akkor csinálj egy tesztet majd.

Én így hőmérőztem annó és mindig a 14.nap reggel teszteltem 🙂

2020. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem akarom beleélni magam, meg legszívesebben akkor tesztelnék, ha már késik, de pont 13.-án van a férjem szülinapja, jó lenne ajándékként egy pozitív tesztet mutatni neki. :) Na, majd' két hét múlva úgy is minden kiderül, addig marad a várakozás, és próbálok nem rápõrõgni. :D
2020. jún. 2. 20:22
 13/18 anonim ***** válasza:

Basszus 😁 (4 és 9-es válaszoló vagyok) nekem 28-án volt ovum, és 12-re nem várom és 12.-én van a férjem születésnapja 😊😁

Kísérteties a hasonlóság, nyilván véletlen, de tök jó! 😁🍀

2020. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

[link]


Így alakulgat a gôrbém. :)

2020. jún. 3. 09:26
 15/18 anonim ***** válasza:

Eddig jó 😁 maradjon is fenn a hőd, akkor szuper! Szerintem majd holnap már behúzza rendesen az ovut a ciklus.hu


[link]

Nekem így alakultak az LH tesztjeim. Most már marad a várakozás 😊🍀

2020. jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

A ciklus.hu nem a legjobb oldal, később se javította át nekem soha az ovut. :O Tervezett babán viszont átjavította. :)


Neked is sok sikert! :D


Még nem használtam LH tesztet, amikor már erős, akkor van ovu? Vagy hogy van ez? :)

2020. jún. 3. 11:56
 17/18 anonim ***** válasza:

Amikor erős a 2.csík, akkor van LH csúcs, ez után történik meg az ovuláció 36 órán belül. Így egy picivel előbb látod, hogy mikor lesz ovu, míg a hőmérőzéssel inkább utólag tudod igazolni az ovu megtörténtét.

Én nagyon szeretem, napra pontosan tudom a "nem várt" napját.

2020. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Megint bő nyákom van, kissé krémesebb állagú, ma vagyok a 6. dpo-mon. Szokott ilyen lenne ciklus 2. felében, de most attól tér el, hogy világosbarna színe van. :O Próbálok utánanézni neten mi lehet ez, kissé megijedtem. Nem emlékszem, hogy valaha lett volna ilyen, max mensikor, de az sôtétebb barna szokott lenni az utolsó napokban. Mensihez meg ez ugye nagyon korai. :'( Hőm 36,7-8 szokott lenni.
2020. jún. 6. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!